Igralne konzole

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Odločam se za nakup igralne konzole,pa me zanima,če se sploh še splača kupiti PS2?Igral ne bom dosti, v bistvu gre bolj za to ,da bova lahko z drago odigrala kakšno igrco skupaj
tongue-1.gif
....Kaj mi priporočate?


lp
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Če bi rad ultimativno zabavo v dvoje si nabavi Nintendo Wii, če pa nisi pripravljen toliko investirati bo pa PS2 tudi dobra izbira.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Če se hočeš z drago zabavati v dvoje, defentitivno Wii. Si ga lastim in moram rečt, da za skupinsko nažiganje ni boljšega. Zabavni špili in za vsakega.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
hmmm, ka pa vem, mam oba XBOXa in Wii,
toda, ko igramo najvec igramo na obeh xboxih, predvsem DOA in PGR, pa kak fuzbal

medtem, ko se Wii-ja vecina kr hiter navelca

se mi zdi, da je za obcasno igranje u dvoje PS2 prava izbira, se posebej ker so igre zlo poceni
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Si pa našel ''poceni'' varianto. Z čipom vred te konzola ne košta več kot 190 eur.

Pod zasebno pa kaj več.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Iz izkušenj ti povem, da ta garancija ni nič vredna. Ko je crknila konzola je trajalo kar nekaj časa,da sem zadevo rešil, pa ne preko garancije ampak na malo bolj trd način, ker se lastnik ni dal drugače prepričati, da zadevo uredi v garancijskem roku, ki ga je sam določil. Zato vsakemu, ki me sprašuje glede trgovine Playgame ( lastnik je g.Š.....) svetujem, da gre čim dalj od nje, ker so same težave.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
ksz.. Novi modeli PS2 praktično ne crkujejo več (od 75004 dalje), pa tudi pri starih ni problemov z ustrezno zaščito. Sem pa parim moral menjat laser in še kak element zaradi "strokovnosti" raznoraznih vgrajevalcev.