Igra se ne zažene

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Zdravo!

Že kakšen mesec igram igro Gothic 2 Gold brez problemov, zdaj pa se ob dvokliku z miško na ikono za nekaj sekund pokaže tisti krog, da naj bi se igrica zaganjala, nato pa nič.. Morda kdo ve v čem je problem?
Igra špila iz originalnega CD-ja.

Če bo morda kdo znal kako svetovati, hvala..

Lp, S
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ponovno zaženi računalnik, malo menjaj cd-je, klini z desnim in zaženi... če ne pa na na novo inštaliraj. saj spravljene ostanjo.

a to ti je uspelo na win 7 usposobit slučajno?
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Hvala za pomoč, vendar sem vse to naredil že sam.. Restartal, sčistil CD, na vse možne načine štartal igro, tudi uninstalliral sem jo in nazaj installiral, pa problem le ne izgine.
Drugače pa imam Win 8.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kako si jo pa usposobil za win 8? ker v win 7 ni delalo. si uporabil kakšne posebne programe?
a win 8 imajo še tisto "run as win xy" mogoče bi probal naštimat da zaganja kot xp?
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik Success pravi:
Hvala za pomoč, vendar sem vse to naredil že sam.. Restartal, sčistil CD, na vse možne načine štartal igro, tudi uninstalliral sem jo in nazaj installiral, pa problem le ne izgine.
Drugače pa imam Win 8.

Tule imaš rešitev
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Skala, sploh nisem imel problemov. Cd sem dal v računalnik, installiral in igral. Edino sliko mi je malo potegnilo, ampak sem se navadil
smile-1.gif

Do sedaj sem bil nekaj let na OSX, tako da o Win 7 ne vem dosti žal..
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Če se komu kdaj zgodi enako naj naredi takole:

1. Zaženeš igro
2. Greš v Task Manager (ctrl+alt+delete)
3. Pod Process poiščeš Windows host process (Rundll32) in ga zapreš (End process)
4. Igra se prižge.. Zakaj temu tako.. Ne vem, ampak deluje!