IGO primo nextgen za Android + Pongo skin - stalno opozarja "Prekoračili ste omejitev hitrosti."

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
IGO primo nextgen za Android + zadnja verzija Pongo skina. Ampak isto je bilo že pri prejšnjih verzijah. Stalno opozarja "Prekoračili ste omejitev hitrosti." Nimam več pojma, kje bi ta zvok lahko izključil, zato prosim za pomoč. Namreč res ne znam tega glasovnega opozarjanja izključiti, je pa silno nadležno.
is_spoken sem v sys.txt dal na 0, Meni - nastavitve - Skin Settings - Opozorila - Omejitev hitrosti - Opozori na prehitro vožnjo dal samo na "slika", Stalni prikaz omejitve hitrosti dal na "Onemogočeno", pa še kar naprej "teži". Pregledal meni, a ne uspem najti, kako zvok izključiti.

Pozna kdo rešitev?

Hvala
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Sem šel skozi celotni meni ampak nastavitve tega najdem samo znotraj skina. Morda sem spregledal, a dvomim.
Še kaka ideja?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nimam Pongota ampak dvomim, da bi povozil vse nastavitve programa:
nastavitve - opozorila - omejitev hitrosti - opozori na prehitro vožnjo (onemogočeno / vidno / zvočna in vidna) - stalni prikaz omejitve hitrosti (ne vpliva na zvok)

V skinu pa podobno - mogoče celo dvakrat, še v razširjenih nastavitvah skina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
nastavitve - opozorila - omejitev hitrosti - opozori na prehitro vožnjo (onemogočeno / vidno / zvočna in vidna) - stalni prikaz omejitve hitrosti (ne vpliva na zvok)

Točno tega menija nimam, če namestim Pongo skin. Razmišljam če je morda več različnih izvedb skina in da sem morda namestil napačnega ali pa na napačen način.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Mi je kar všeč. Več informacij, transparentne informacije, stalni prikaz nadmorske višine itd... Samo tole opzarjanje je res tečno in v tem primeru ga bom moral odstraniti.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Mi je kar všeč. Več informacij, transparentne informacije, stalni prikaz nadmorske višine itd... Samo tole opzarjanje je res tečno in v tem primeru ga bom moral odstraniti.

ne moreš nastavit kdaj te opozarja na prekoračitev hitrosti?
Daš na 130%, pa opozoril (verjetno) ne bo več...
Jaz mam max do 130%: v naselju 110%, zunaj naselja 130%...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Saj res... Pišuka sem bukov. Najbrž je to najenostavnejša rešitev. Oboje sem dal na 130% in verjetno bo sedaj mir. Bom probal ASAP. Hvala lepa!