iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch

ibor

Zelenc'
19. jun 2010
8
0
1
53
Hvala - deinštaliral, pobrisal & na novo inštal. - zdaj dela BP.
ker je na ostalih kartah delalo, sem bil verjetno preveč fiksiran na evtl. "defektno" karto....
confused-1.gif
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Pozdravljeni

Imam iGo myway 179971 na samsung galaxy

Vse lepo in prav mi dela dokler ne pridem do tega da vnašam koordinate. Problem imam z vnašanjem koordinat in sicer za vsako koordinato ki jo vnesem mi napiše da ne najde nobene ceste v bližini (kjerkoli če iščem). Če pa od iste stvari vnesem naslov, pa mi najde pot do tja.

lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vseeno je v kaki obliki vnašaš, iGO prepozna vse formate. Ni nujno, da je tvoja koordinata enaka koordinati naslova, mogoče je od dvorišča in potem ne najde ceste - samo ugibam.
wink-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik mozilla pravi:
probal sem vnest tudi koordinate od term lendava

na njihovi strani je napisano "GPS koordinate: +46.582462, +16.475372"

Če klikneš, da ti pokaže na zemljevidu - ali je položaj pravilen?
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Po koordinatah sem iskal tako da sem šel na CILJ in nato desno v kotu pritisnu na KOORDINATE in nato tam vnesel katerekoli koordinate in mi potem vedno napiše da ne najde nobene ceste v bližini.
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Inštaliral sem si Igo z mauripol skinom in deluje vse BP.

Vprašal bi okoli glasovnega opozarjanja na radarje, namreč glasovno me opozarja vendar me v RUSKEM JEZIKU. Ali mi lahko kdo pove kje bi lahko dobil ta "dodatek" v slovenskem jeziku.

In pa vprašal bi še ali je kakorkoli možno tisto sliko ko nalaga iGO-ta zamenjat s tisto sliko ki je po defoltu v tiger skinu.

Hvala in LP
 

notnak

Zelenc'
12. jun 2012
15
0
1
pozdravljeni,

pri pregledu
POMOČ\O PROGRAMU\VEČ\VSEBINA\predhodno obdelano cestno omrežje vse štiri zemljevide VZODNE EVROPE obarva rdeče in piše MANJKAJOČI ZEMLJEVIDI
če kliknem na to mi napiše da je pokritost z zemljevidi mogoče nepopolna. isto mi naredi pri navtqu ali teleatlasu. za zahodno evropo je ok

tnx
 
Nazadnje urejeno: