Igo na galaxy i5700 ???

milan55

Zelenc'
26. jun 2009
11
0
1
Oj!
Ne rata mi namestit omenjene navigacije na telefon. Apk. v tel. že odpakiram, sam ne zazna pol licence kt jo mam v mapi sd card.
Pozna kdo cel postopek, oz. če kak hakelc glede licence.
Če bo kaj nelegalnega mi prosim pošlji na zs.
Lp, Milan
 

milan55

Zelenc'
26. jun 2009
11
0
1
za tiste ki vas tudi zajebava ta problem je sam to, da je treba razpakirat z 7-zip ter nikakor z winrarjem.


LP, Milan
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Imaš na skor vsakem pašniku...
smile-1.gif
 

ViSiON

Pripravnik
18. okt 2007
41
0
6
A še komu crasha iGo na Spici? Men se na trenutke kr sam ugasne in ga morm ponovno zagnat. Imam pa verzijo 8.4.2.139242.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik ViSiON pravi:
A še komu crasha iGo na Spici? Men se na trenutke kr sam ugasne in ga morm ponovno zagnat. Imam pa verzijo 8.4.2.139242.

Hja zgleda da je to že čist normalen. Men isto nardi na spici galaxy pol pa še enkrat kliknem na igo ikono pa spet louda pol pa dela. Zmer mi lih ne vrže ven al pa crasha se pa pojavi pogosto, drgač pa zeloooooo zadovoljen z IGOTOM ko sem se vozu mal po ljubljan mi je vse javlu in lane asisit mi pokazu znake in table kot so na avtocesti kam zavit, me opozarju na omejitve, lep 3d pogled ima ki se samodejno na ovinkih zoomira da te nikol ne zajebe da skreneš norobe. Edin POI pogrešam, tist pa mi ne najde. A mogoč kermu kaže ali jih je treba naložt posebaj.

Drgač pa je tut že veliko uporabnikov tarnalo da jim pri zagonu meæe ven.

Lp
 

milan55

Zelenc'
26. jun 2009
11
0
1
ja zih jih nimaš naložene. Pojdi v poi mapo pa poglej če maš kaj v njej čene pojdi na poiplaza pa nalož al pa na slo-poi.si.
Lohk si naložiš v mapo dem datoteko NASA dem za prikaz hribov .....
Najdeš jo seveda na pašnikih
Ja tut men ga včasih meče vn, ponavad na začetku ko ga zalaufaš
lp, Milan
 

slekr

Zelenc'
5. avg 2010
1
0
1
Imam vprašanje, saj bi tudi sam rad uporabljal iGO na Galaxy Spici - zloadal sem si zadnjo verzijo iz Partisa, naredil mape na sd kartici (telefon ni rootan), izbral ustrezne mape, jezike, poi idt - a mi pri zagonu programa vedno javi da ne more brati iz lang mape - jeziki so notri pravilno v zip formatu, kot zloadano s partisa - kakšna ideja, kako to rešiti?
 

Podobne teme