iG06 zamanjava z iGO8

typhoon7

Pripravnik
4. sep 2007
48
0
6
43
Stari trg pri Ložu ; Ograde
Živjo

Že ene par dni pregledujem forum in brskam po internetu, vendar ne najdem rešitve. Moj problem je sledeč:

cca 2 leti nazaj sem kupil v Sparu MAG GP1020 . Zraven so bile dve SD kartici na katerih so bile naložene karte za west in central europe. Motilo me je že to da je bila slovenija posebej, kot pa recimo avstrija pa nemčija in če sem hotel peljati v Nemčijo sem moral na karavankah zamenjati kartico
frown-1.gif

Uspešno sem naložil garmin mobile xt na Omnio in vse karte ki jih potrebujem, uspešno posodobil tudi Zumo 550. Pri MAG-u sem se pa izgubil. Če hočem naložiti AdriaRoute + SCG na kartico, mi to vse lepo nardi, vendar ko vžgem napravo mi napiše, da ne najde kart. ???. Potem sem nekaj gledal da bi naložil iGO8 na napravo, ki sedaj uporablja iGO6 in WinCE 5.0 . Na neki poljski strani sem našel file in komplet navodil za odklepanje tega modela in vse naredu kot je pisalo. Po 3 minutah sem napravo resetiral in pričakoval da se bo pred mano prikazalo destop od WinCE. To se seveda ni zgodilo in jst sem šel raziskvat naprej. Prišel sem do te faze, da sem nekej pobrisou z naprave, in zdej ne dela nič.

Zanima me če je kje kakšen junak, ki bi mi posredoval navodila kako odkleniti ta model in naložiti gor IGO8 , če se pa ne da, pa iGO6 . Mape bom pa sam probou naložit :D

hvala za odgovore
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Pa je zaklenjena naprava ali ti samo ne dela zaradi licence programa iGO oziroma mape?A ti laufa program iGO s kartice?Kako dostopaš do samega programa navigacije?Sam mam Tuševo pa me zanima če je podobna.Če je potem nebi smel bit problem.Ker pri Tuševi ne rabiš nič hodit v Win notr.
 

typhoon7

Pripravnik
4. sep 2007
48
0
6
43
Stari trg pri Ložu ; Ograde
Naprava je zaklenena, pa sem jo hotu odklen, pa ne gre. Sm v prejšnem postu napisou. Zdej bi rad dal gor IGo8 , pa ne morem , ker ma enotra samo 13 MB main memory-a, pobrisat se pa ne da, oz ne najdem prave rešitve.
 

typhoon7

Pripravnik
4. sep 2007
48
0
6
43
Stari trg pri Ložu ; Ograde
evo, mi je ratal :D . Naprava odklenjena in naložen iGO8 gor. Mati me edino tole, da je glasovno vodenje samo v angleščini, pa mal morem poguglat, da najdem podatek kako se nalaga mape pa ostale zadeve sm gor.