Hvala ne?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Koliko se nekateri obremenjujete s to Evrovizijo. Jaz dejansko nobenega normalnega ne poznam, ki bi bil pripravljen glasovat za to neumnost in zapravljati denar. Jaz osebno tudi gledam ne. Pogledal sem našo in kasneje sem imel to srečo, da sem med preletom kanalov ravno padel na Izraelko. Pa sem moral gledati kaj se ena kura neki dere po tv. :)
V glavnem verjetno so določene skupine, ki so bolj dovzetne za gledanje in glasovanje in zato so pač taki rezultati. Nepomembo.
Če pa se že meša politiko je to tako kot pri nas glasovanje na volitvah. Velika večina ne voli tako, da potem manjšina odloči o usodi vseh. Kot sem napisal je to v pogledu Evrovizije nepomembno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oktopusy

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Torej če prav razumem to eurovizijo.
Zmagala je lezbijka, ki predstavlja feministke, na odru pa je oponašala kokoš?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Tudi meni ni jasno. Noben ne gleda, vsakic samo jamra je kaksna kuhna je to, po drugi strani pa ful komentirani vsi clanki o evroviziji?
Men je to ena od vecjih bedarij kar jih imamo, ampak ok vcasih, ko so bili gayi v omarah razumem, da so mel vsaj to za gledat. Zdaj ko je pa ze skor moderno biti deklariran gay in nam jih tlacjo v vse filme, nanizanke, resnicnostn showe je pa to mal tu much.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

in zmagala je na EURO...pa je iz izraela...
kje so sirija, libanon...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
in zmagala je na EURO...pa je iz izraela...
kje so sirija, libanon...

Sirija pa libanon ne sodelujeta kaj ti je?
Ti pa skor garantiram da bo drugo leto kaksno multikulti, refjudzis uelkom drzavo zastopal kaksen inzenir in bodo zmagali.
Evo ideja: Ahmada naucimo mal pet, Raay naj mu napise en komad da nej bo mir na svetu in drugo leto zmagamo 100%
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Koliko se nekateri obremenjujete s to Evrovizijo. Jaz dejansko nobenega normalnega ne poznam, ki bi bil pripravljen glasovat za to neumnost in zapravljati denar. Jaz osebno tudi gledam ne. Pogledal sem našo in kasneje sem imel to srečo, da sem med preletom kanalov ravno padel na Izraelko. Pa sem moral gledati kaj se ena kura neki dere po tv. :)
V glavnem verjetno so določene skupine, ki so bolj dovzetne za gledanje in glasovanje in zato so pač taki rezultati. Nepomembo.
Če pa se že meša politiko je to tako kot pri nas glasovanje na volitvah. Velika večina ne voli tako, da potem manjšina odloči o usodi vseh. Kot sem napisal je to v pogledu Evrovizije nepomembno.
Točno to. Tukaj se tudi vidi neumen folk. Podtakneš jim neko trditev in potem se vidi kdo jo razgrabi in se začne kregat ter nabijat vse možne trditve. Vedno eni in isti:valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Torej če prav razumem to eurovizijo.
Zmagala je lezbijka, ki predstavlja feministke, na odru pa je oponašala kokoš?

Zmagala je debela (to je zdaj "in") lezbijka (tudi to je čist "in"), ki predstavlja feministke (kar je sploh "in") in prihaja iz "evropske" države Izrael (torej iz države najbolj zatiranega naroda na temu planetu). Na odru pa je oponašala pando :evil:

panda.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pod odrom pa kotalečo se žogo:




Drugače pa nekaj v zvezi z #MeToo, čeprav pesmi ne bi smele biti politične:
Toy Lyrics — Netta Barzilai
Look at me, I’m a beautiful creature
I don’t care about your “modern-time preachers”
Welcome boys, too much noise, I will teach you
Pam pam pa hoo, Turram pam pa hoo
Hey, I think you forgot how to play
My teddy bear’s running away
The Barbie got something to say: Hey! Hey! Hey!
Hey! My “Simon says” leave me alone
I’m taking my Pikachu home
You’re stupid just like your smart phone
Wonder woman, don’t you ever forget
You’re divine and he’s about to regret
His baka-bakum, bak-bak bakumbai…
I’m not your toy
You stupid boy
I’ll take you down
I’ll make you watch me
Dancing with my dolls
On the MadaBaka Beat
Not your toy!
A-A-A-Ani Lo buba!
Don’t you go and play with me boy!
A-A-A-Ani Lo buba!
Don’t you go and play… Shake!
Kulului, Kulului, Ah, wedding bells ringing
Kulului, Kulului, Ah, money man bling-bling
I don’t care about your ‘stefa’, baby
Pam pam pa hoo, Turram pam pa hoo
Wonder woman, don’t you ever forget
You’re divine and he’s about to regret
His baka-bakum…bak-bak bakumbai…
I’m not your toy
You stupid boy
I’ll take you down
I’ll make you watch me
Dancing with my dolls
On the MadaBaka Beat
Not your toy!
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
In pol upa kdo našo šimfat?
Lea vsaj zgleda kot prava baba, ima spodobno glasbeno izopbrazbo, talent in znanje. Komad mi je sicer bolj za en jebeštrga, ampak jebiga, za Eurosong bi bil še Ekrem Jevrić predober.
Pol pa tole skropucalo nagravžno, ko ne veš al je baba al dec al vol al koza al odojk. Ne Tič ne Miš(a).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

S tem da so že teden prej vsepovsod pisali, da bo zmagala.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
In Palestinci sploh ne protestirajo, ampak kažejo navdušenje ob zmagi na Evroviziji.

PS: v resnici sem ravnokar prvič slišal našo Hvala ne. Jao no.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thazz
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sploh je niso zlajnali :D .
Do sedaj so še vsako našo evrovizijsko toliko časa lajnali po radijih, da jo je ob samem tekmovanju že čisto vsak imel poln kjurac :D .