HVALA, JANCH !!!

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kot nekateri od vas že veste, je v zadnjih dveh mesecih potekala akcija zbiranja donacij za nakup Waytey x990 za našega GpsGuru-ja Jancha v znak hvaležnosti in kot zahvala za veliko in nesebično pomoč pri naših težavah in težavicah pri uporabi naših navigacijskih naprav. Danes se je akcija zaključila s predajo navigacijske naprave X990, TMC antene , sprejemnika in torbice našemu Janchu!!!
cheer.gif
V imenu vseh donatorjev in sponzorja smo napravo presenečenemu in šokiranemu Janchu predali AIDS, MAFIJEC in CAR!
Ob tej priliki bi se zahvalil vsem sodelujočim pri tej akciji. Naj jih naštejem: Esid, Car, Yogy, Bonzo, Kajvos, Jado, Pazok, Aids, Siba, Dejanjojo, Mafijec in sponzor Rado Gladek s.p. !!!
aplauz.gif

Janch, tebi pa želim, da bi ti naprava čim bolje služila!

Še nekaj utrinkov s predaje:

 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja, KameleON slabo je teklo. Car krivi gostilno, ker niso meli janževca (vemo da je resnica drugačna, in da ma zahebano ženo), Mafijec je na smrt skregan z alkoholom, AIDS pa ni prenesel bremena ki mu je viselo na plečih - da bi moral vozit pijanega Carja, ki baje zna bit kar naporen sopotnik, če je okajen..
Sicer pa hvala vsem, res izjemno presenečenje! Tukaj je moje uradna zahvala, prvotno napisana v temi Wayteq, ampak se seveda spodobi, da jo objavim tudi tukaj, ker si je Car celo drznil odpret posebno temo:

Posebno sporočilo!

Danes je imel uporabnik CAR , nerešljiv problem z napravo Wayteq x990, zato je sklenil, da bi se morala dobiti osebno, da stakneva glavi skupaj in poskušava rešit ta problem. Ker je Car velik ziheraš, je sklepal, da bi bilo dobro, da se pokliče še kakšno pametno glavo, saj "več glav, več ve" in je na poti v knežje mesto, usput pobral še uporabnika AIDS (zelo lep nick, bajduvej), da aktivira svoje sive trboveljske celice in se pridruži strokovnemu seminarju. Ampak to še ni vse, nekje na poti se jima pridruži še zelo lojalni uporabnik Wayteq x950 naprave, g. "MAFIJEC", (bivši zaprisežen garminaš in velik zagovornik brezalkoholnih pijač) in zasedba v gostilni Janez je bila popolna.
Torej, na koncu uletim še jaz, roke letijo levo,desno v stilu "jaz sem Janch, jaz sem Aids, jaz sem Car, Mafijec...", skratka ostali gostje so imeli kaj slišat! Naročimo drink - 2 pira, špricer, kava (vemo kdo)...No, takrat jaz stegnem gofljo kakšen problem imamo, da je moralo priti do takšne scene. Takrat nastopi Car in vrže (skoraj iz jeze) na mizo tole:

31032011631.jpg


in nato še vrečko z ta trenutek najbolj vročo železnino, mislim alo - Wayteq x990 s tmc anteno, več pa NI!
navigacija-wayteq-x990.jpg

(simbolična slika, moj je lepši!)

Jah, nimaš kaj, mene rahlo oplazi infarkt, spijem pol pira na eks in zafarbam, kot devetindevetdeset rdečih balonov od Nene..
Vprašam kaj zaj to??!! takrat mi začnejo peti hvalo, kak sem pomagal temu in onemu, da mi nič ni težko itd..skratka, za zjokat, ko u mehiški nadaljevanki.
No, in seveda se je itak vsem mudilo, da smo se po 1 uri razšli, jebesh tak tempo življenja, in sploh ne vem, če sem se utegnil zahvalit, zato bom to izkoristil tukaj, in hkrati še vsem ostalim uporabnikom, ki ste sodelovali v tej akciji:

ESID, CAR, YOGY, BONZO, KAJVOS, JADO, PAZOK, AIDS, SIBA, DEJANJOJO, MAFIJEC in pa seveda generalnemu sponzorju RAGLI (Rado Gladek)

HVALA!


 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Tudi drugi ki nismo v ožjem krogu se ti zahvaljujemo za tvoje delo in znanje . Pa naj bo to s moje strani . Tako naprej , JANCH , in hvala ti . L.P. TUPLI
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
cheer.gif

Sreča da tega niste speljali na jutrišnji dan
evil.gif

Bi bilo zelo sumljivo
hysterical-1.gif

 
Nazadnje urejeno:

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Kak je lepo pogledat naprave skupaj. Šinila mi je ideja. Poleg vseh klubov in združenj naj nastane " KLUB WAYTEQ - ašev".......
Ampak Janch za članstvo moraš imeti v predsatvitvi napisano navigacijo "WAYTEQ" in ne nek...........
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja lepo ste se spomnili in ga obdarili
smile-1.gif


Prejšnjega pa si nesel nazaj med žemljice v Tuša?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne, najbrž ga bom šenkal žlahti. Itak moram vedno posojat..Sicer pa, koliko testov je prestal tale bogi tušev igo, bi lahko rekel, da je neuničljiv in bo še vedno dobro služil...
smile-1.gif


@NAVI_boy
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Ne, najbrž ga bom šenkal žlahti. Itak moram vedno posojat..Sicer pa, koliko testov je prestal tale bogi tušev igo, bi lahko rekel, da je neuničljiv in bo še vedno dobro služil...
smile-1.gif


@NAVI_boy
aplauz.gif
Ej, fak, kje si se pa to slikal!?
shocked-1.gif