hujšanje in izoblikovanje telesa

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Probaj imeti uteži vsakih 14dni. Torej en teden samo na tekaču, kolesu, veslaču, orbitrek,..... Drugi teden pa takšen kot ga imaš sedaj.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Citat:
Uporabnik masterr pravi:
A ko berem tvoje prvo sporočilo me preseneti, sendvič, salama, jogurt (kakšen), tuna katera (lastni sok???), kar pa me je najbolj presenetilo 1000-1500kcal s tem si vse povedal, tvoj metabolizem je z*eban, uredi si ga (najprej začni jest več, nikar ne pod min, to je okol 2000kcal, če samo sediš), z gibanjem, fitnes prideš na 3000 kcal, če hočeš zgubljat, torej recimo 2200-2300 kcal ali bolje 2500kcal,....testenine, riž nikar spuščat.

Kar se tiče salame in jogurta je to v zanemarljivih količinah in še to max dvakrat na teden zjutraj. Jedilnik, ki mi ga predlagaš sicer ni zgrešen vendar se mi zdi preobsežen, prav tako kalorije, ki mi jih predlagaš. Nekako sem se navadil, da imam tri glavne obroke vmes pa malice, ki so več ali manj sadne (jabolka, mandarine, ...) Češtitam ti za izgubo 35 kilogramov, vendar se mi zdi, če bi jaz jedel tako kot ti, bi bila pri meni čisto druga zgodba. Nek kalorijski deficit mora še vedno biti prisoten.

Če hočeš, da ti pomagam, me upoštevaj drugače pa nič, tiste zadnje kilograme recimo, ko prideš na 70kg in hočeš imet 65kg pa vplivajo še tiste malenkosti, UREDI SI JEDILNIK, JEJ VEČ KOT SEDAJ, delaj tako kardio kot lastna teža.
To, da ti ne gre nikamor jest že vem, kje je problem, tvoje kalorije !!! Tvoje telo strada, metabolizem imaš upočasnjen, zjeban,...
3 gl.obroke imaš premalo, vsaj 5 obrokov, IN PIJ SAMO VODO vsaj 3 litre na dan.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Nek kalorijski deficit mora še vedno biti prisoten.
Jaz imam kalorijski deficit nekje v povprečju 200-300 kalorij dnevno (več skoraj nikoli, razen ob celodnevni športni aktivnosti), kar je še najbolj priporočljivo. Tako niti približno ne stradam, jem kar hočem, hkrati pa vseeno dovolj solidno hitro zgubljam šlaufe. Telo pač rabi energijo za delovanje. S 1000 kalorijami dnevno je dolgoročno ne dobi.
 

Viper

Pripravnik
31. okt 2011
443
0
16
masterja jaz nebi poslušal ko ti bo potem kar vturil un herbalife bulšit!
evil.gif


Normalno jej! Efiča sekaš pa kak T3 če nimaš dnarja za HGH
cheer.gif
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Sem danes bral nekaj o prehrani pa o cikcak dieti. Jedilniki delujejo kar zanimivo. Bom malo preštudiral prehrano.

Efedrin še poznam, kaj je T3 pa HGH pa se mi ne sanja. Edino kar sem jemal par mesecev nazaj so bili Oxy Elite Pro.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Sem danes bral nekaj o prehrani pa o cikcak dieti. Jedilniki delujejo kar zanimivo. Bom malo preštudiral prehrano.

Efedrin še poznam, kaj je T3 pa HGH pa se mi ne sanja. Edino kar sem jemal par mesecev nazaj so bili Oxy Elite Pro.

Človek, v pol leta si izgubil 20 kilogramov!

Počasi v klanec. Ti samo športaj, rezultati bodo prišli sami od sebe.
smile-1.gif
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Kaj sedaj hočeš izgubljat do 1kg/teden, kot sem jaz ali pa hujšat po 100g na koncu pa vse dobit nazaj, poznam strategije, marsikaj ti lahko povem k ti bodo drugi samo napačno pisal, razni trenerji pa so dragi, ne rabiš nobenih tabletk, naj si jih nekam vtaknejo, se da dobit vse s hrano sam mal težje je k si moraš vse pripravit v naprej, ...je pa tako k sem jest imel 115kg sem mislu, da bom crknu
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Vsekakor je najvaznejse v kakem splosne zdravstvenem stanju si. Osebam nad 50 pac ne mores HIIT priporocit, ker se bo enkrat en stegnil.

In zato toliko tumbajo o tistih 60-75% max pulza za mascobe (odvisno od literature), ker se vecina pri takem pulzu ne bo "stegnila". Dejstvo je tudi, da se pri takem pulzu procentualno najvec mascob porabi, ce pa si mlad in imas zdravo srce, pa se bo pri visjem pulzu absolutno gledano porabilo vec mascob.

Meni se kot ideja "hujsanja" najbolj dopade to, da je treba uredit prehrano potem pa pridobit misicno maso, saj so misice tisto kar v telesu porabi najvec energije, kar pomeni vec misic visji bazalni metabolizem vec kalorij lahko pojes pa si se vedno v minusu.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
He he kar takoj na HC zadeve :D

HGH pa da vam mal čeljust zraste in notranji organi
smile-1.gif

T3 je tud super. Si sfu**s scitnico pa bos jedel zdravila celo življenje
smile-1.gif


Tko kot je master napisal je za vse ok. Za finese al pa telesa iz revije, bo pa treba kakšnega izkušenega osebnega trenerja.