Huawei P10

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Misliš abecedo po vrstnem redu znotraj posamezne črke? V smislu AA AB AC...? Kajti ikonoe na sliki so v osnovi zložene po abecedi
smile-1.gif
A ti dost požre v spanju?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Jaz si sortiranje po abecedi predstavljam, da upošteva vse črke, ne samo prve ostalo pa random
wink-1.gif
Ampak to lepo ponazori kitajski odnos do vsega.

V spanju pa precej kuri ja. Je znano, da na p10 doze mode ne dela pravilno. Pa to se še da preživet dokler ne vklopiš wifi, potem pa je veselica. Se vidi v battery statsih, da se, ko je vklopljen wifi, ves čas zbuja iz spanja. To počne tudi na čisto svežem telefonu po factory resetu.

Kot zanimivost, ko sem naredil tisti screenshot sem opazil še en brezvezen bug
smile-1.gif
Pri screenshotih vzame za filename utc čas, pri fotkah pa lokalnega.

Pa recimo, po zadnji nadgradnji je resetiral nastavljeno temo na defaultno.

Koledarju se včasih utrga pa namesto 1 dan pred dogodkom zvoni 1 teden pred dogodkom
smile-1.gif


Vsaj bluetooth v avtu mi zadnje čase dela brezhibno, kar na začetku ni.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hmmm... zanimivo, negativno presenečen, bi npr. od Huaweja pričakoval ravno zaradi konkurenčnosti da takšne stvari že v štartu sporihtajo....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Izgleda, da doze mode po zadnjem updatu dejasnko deluje, ampak rabi precej ur, da se vklopi in v vmes kuri ko zmešan. Bom probal še greenify in podobne trike.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Za P10 bi moralo že ponuditi posodobitev na Android 8, vendar še nič? Kakor vem pri A1 hitreje ponudi posodobitve
rolleyes-1.gif

Andoid 8 za P10 je v fazi javnega beta testiranja. In A1 nima nobene veze pri huaweijevih posodobitvah in njihovi brzini.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ja sam če gledeš med vsemi tremi operaterji ..Boš pri A1 dobil prej posodobitev ko bo zunaj kot pri Telekomu ali Telemachu
wink-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.925
4.980
113
Tisti, ki imate P10, kako vam dela MirrorShare? Meni na Samsungu šteka in ne dela zvok. Dočim star S7 dela kot šus.

No ravno en dan je kar sem zamenjal Samsunga S7 z P10 plus. Roko na srce, se mi kolca po Samsungu. Nekak mi v vsej življenski dobi samungov (Omnia 2, Omnia 7, Bada, Note 1, Note 2, S7 pred tem še par tumastih samsung telefonov, ki imen sploh ne vem) mi je samsung totalno pod kožo.

No P10 plus sem izbral ker ima večji zaslon (S7 mi je že premajhen (emšo press)), kot tudi po ugodni ceni. HW ni slab, sašteka se mi zdi da malenkonst bolj kot S7, kamera je dnevno top, ponoči pa spet mislim da je S7 delal boljše slike. Baterija se mi zdi dobra in za odtenek boljša kot na S7. Zgornje in spodnje robe ki lahko sicer malo posekali, pa bi bil telefon kak cm manjši ob enakem ekranu. Ekran pa bi lahko imal tudi za odtenek bolj žive barve. Ja vem.. spet 10 let gledanja v oled pusti pečat.

A zna kdo izklopit hitro polnjenje? Za voljo daljše življenske dobe, bi ga izklopil.

No z S7 primerjam, ker je pač to zadnji telefon ki sem ga lastil. Želel bi sicer S8 plus, a denarnica ne dovoli.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Za P10 bi moralo že ponuditi posodobitev na Android 8, vendar še nič? Kakor vem pri A1 hitreje ponudi posodobitve
rolleyes-1.gif

Andoid 8 za P10 je v fazi javnega beta testiranja. In A1 nima nobene veze pri huaweijevih posodobitvah in njihovi brzini.
To ni Samsung
grims-1.gif

Pri Huaweih je za updejt važna kombinacija IMEIa in SIM.
Pojdi-te v HiCare in tam pod Storitve Zahtevaj posodobitev.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tisti, ki imate P10, kako vam dela MirrorShare? Meni na Samsungu šteka in ne dela zvok. Dočim star S7 dela kot šus.

Mirrorshare mi dela čisto normalno. Prej sem imel pa samsunge s4 in s6 pa je z s4 včasih delalo, ponavadi ne. S6 pa se ni nikdar uspel povezat - sploh. Imam pa philips tv in da stvari večinoma ne delajo pač vzameš v zakup.

Drugače se pa strinjam, je tudi meni samsung bolj všeč. Cel kup malenkosti, ki naredijo razliko. Sem pa s fotkičem na p10 povsem zadovoljen, razen panorame dela precej bedno.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Ja sam če gledeš med vsemi tremi operaterji ..Boš pri A1 dobil prej posodobitev ko bo zunaj kot pri Telekomu ali Telemachu
wink-1.gif

kakor kdaj
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Ja sam če gledeš med vsemi tremi operaterji ..Boš pri A1 dobil prej posodobitev ko bo zunaj kot pri Telekomu ali Telemachu
wink-1.gif

kakor kdaj

Kakor je bilo meni razloženo mora tudi operater odobriti update kar gre pri A1 dosti hitreje. Se pa pri Telekomu zavleče zaradi telekomovih programov.