Huawei P10

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Samsung ima pri podobni bateriji 2A polnilec, medtem kot Huawei ima 4A. Za polovico hitrejše polnjenje pri podobni kapaciteti se mi ne zdi blagodejno za baterijo. Mogoče se motim, ampak tako je moje polstrokovno mnenje.

Valda da se motiš. Fastcharge je na androidu že nekaj let in razen začetnih kiksov pri samsungu, ni bilo nobenih problemov. Tudi sam to uporabljam že lep čas in na nobenem telefonu nisem opazil da bi bilo kaj narobe z baterijo.
Je pa hec kako se navadiš na hitro polnjenje in že pozabiš da včasih to ni obstajalo, doker ne dobiš v roke kake tehnološko zastarele naprave, kot jaz npr. 2 leti star ipad pred kratkim. Nisem zdaj glih gledal na uro, ampak to se ja fila skoraj pol dneva.
Sem včeraj gledal na P10 če ima kje faceunlock, pa ga ni, tam kjer bi naj bil. Je pa na 8.0 androidu. Očitno še niso vsi dobili te posodobitve.
Imam pa ga na oneplus 5t in to za moje pojme dela preveč dobro, ali pa preveč slabo, kak se vzame. Pogledam ga za 1/4 sekunde, pa ja že odklenjen. Kar mi gre na živce, ker hočem samo videt kolko je ura. Tak da ponavadi gledam uro pod kotom, da me kamera ne zazna :)
 
22. jul 2007
12.793
1.312
113
123
Valda da se motiš. Fastcharge je na androidu že nekaj let in razen začetnih kiksov pri samsungu, ni bilo nobenih problemov. Tudi sam to uporabljam že lep čas in na nobenem telefonu nisem opazil da bi bilo kaj narobe z baterijo.
Je pa hec kako se navadiš na hitro polnjenje in že pozabiš da včasih to ni obstajalo, doker ne dobiš v roke kake tehnološko zastarele naprave, kot jaz npr. 2 leti star ipad pred kratkim. Nisem zdaj glih gledal na uro, ampak to se ja fila skoraj pol dneva.
Sem včeraj gledal na P10 če ima kje faceunlock, pa ga ni, tam kjer bi naj bil. Je pa na 8.0 androidu. Očitno še niso vsi dobili te posodobitve.
Imam pa ga na oneplus 5t in to za moje pojme dela preveč dobro, ali pa preveč slabo, kak se vzame. Pogledam ga za 1/4 sekunde, pa ja že odklenjen. Kar mi gre na živce, ker hočem samo videt kolko je ura. Tak da ponavadi gledam uro pod kotom, da me kamera ne zazna :)
Pogled na uro iz zasede:D
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Valda da se motiš. Fastcharge je na androidu že nekaj let in razen začetnih kiksov pri samsungu, ni bilo nobenih problemov. Tudi sam to uporabljam že lep čas in na nobenem telefonu nisem opazil da bi bilo kaj narobe z baterijo.
Je pa hec kako se navadiš na hitro polnjenje in že pozabiš da včasih to ni obstajalo, doker ne dobiš v roke kake tehnološko zastarele naprave, kot jaz npr. 2 leti star ipad pred kratkim. Nisem zdaj glih gledal na uro, ampak to se ja fila skoraj pol dneva.
Sem včeraj gledal na P10 če ima kje faceunlock, pa ga ni, tam kjer bi naj bil. Je pa na 8.0 androidu. Očitno še niso vsi dobili te posodobitve.
Imam pa ga na oneplus 5t in to za moje pojme dela preveč dobro, ali pa preveč slabo, kak se vzame. Pogledam ga za 1/4 sekunde, pa ja že odklenjen. Kar mi gre na živce, ker hočem samo videt kolko je ura. Tak da ponavadi gledam uro pod kotom, da me kamera ne zazna :)

zato pa sem si jaz naredil da samo odklene telefon, ne pa tudi odpre in ostane na home screen. Drugace so mi vsa obvestila iz home screena zginla se preden sem jih uspel prebrat :D
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Potem je v bistvu to brez veze sploh imet vklopljeno, itak moraš potem še podrsat po ekranu:confused:

mas prav pa tudi narobe :D
vcasih imas kak notification kjer ko kliknes na njega modres prvo odklenit telefon, da vidis vec - v tem primeru pomaga.
Prav tako pomaga, ker je swipe dovolj, da gres v telefon, v nasprotnem primeru moras odklepat prvo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja itak vsi bi meli iphona;)

Kako trapast video:bonk:
Čist brez smisla.
mas prav pa tudi narobe :D
vcasih imas kak notification kjer ko kliknes na njega modres prvo odklenit telefon, da vidis vec - v tem primeru pomaga.
Prav tako pomaga, ker je swipe dovolj, da gres v telefon, v nasprotnem primeru moras odklepat prvo.
Saj imaš spodaj "spredaj" fingerprint senzor in če moraš podrsat po ekranu je vseeno, če podrstaš oziroma pritisneš na senzor, a ni?
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Kako trapast video:bonk:
Čist brez smisla.

Saj imaš spodaj "spredaj" fingerprint senzor in če moraš podrsat po ekranu je vseeno, če podrstaš oziroma pritisneš na senzor, a ni?

Pritisk na senzor je isto kot face unlock - gres direktno v telefon.
Vmesni korak pa je face unlock brez da gre v telefon in mas odklenjen telefon
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Tudi fingerprint senzor lahko nastaviš, da ne gre direkt v telefon temveč le na zaklenjan zaslon.

vem, ampak potem imas oba, da ti samo odklene.
Pac kak komu pase - jaz imam fingerprint, da grem v telefon, face unlock pa korisitm, da mi odklene telefon ne gre pa v telefon in tako vidim vse notification in lahko tudi kliknem na njih. Drugace vcasih, ko hocem kliknit mi rece, da morem odklenit telefon.