Huawei P10

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.101
113
O cem ti to govoris... Ce mene vprasas so korejci najbolj zasrali android oz bolje receno samsung. Kitajci androida ne oredelujejo prav veliko huawejov android pa se mi zdi med bolj cistimi.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
meni se zdi ravno tako "čisto" kot vsak samsung, edino še malo bolj brez okusa. pač čisti android je edini, ki nekako izgleda in pika.

pozitivno pa je, da lahko na p10 odstraniš ves ne-googlov bloatware, pa še tega ni ravno veliko
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Fak.
bonk.gif

Spet pametovanje enga "hermanna", ki misli, da vse ve. Svi glupi, samo on pametan.

66854542.jpg


Če on tako reče tako je
stupid-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.716
-1.012
113
145 km SZ od Opatije
Smo že ugotovili, ja. Zadnjič mi je plozal, da so multitronic menjalniki tako zanič, da se jih vsi mehaniki izogibajo. Še do danes mi ni sporočil imena teh mehanikov ... tako da ... ja, verjamem. Če ON tako reče, potem je to TAKO in nič drugače.
grin1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Smo že ugotovili, ja. Zadnjič mi je plozal, da so multitronic menjalniki tako zanič, da se jih vsi mehaniki izogibajo. Še do danes mi ni sporočil imena teh mehanikov ... tako da ... ja, verjamem. Če ON tako reče, potem je to TAKO in nič drugače.
grin1.gif

So dobri in slabi mehaniki, vendar slabi vedno jamrajo in se vsega izogibajo, namesto, da bi popravili !
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Pa nazaj na temo - Huawei lepo šiba proti vrhu. Kaj mslite, lahko v naslednjih letih vzame primat Samsungu ?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.716
-1.012
113
145 km SZ od Opatije
Možno je. Nekaj časa nazaj so napovedovali prevzem Samsunga. Ampak se ve, kako je s tem. Lahko, da gre zgolj za namen, do prevzema je pa še daleč. Nedvomno pa apetiti so in to verjetno upravičeni...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Nisem mislil na prevzem (pa naj bo sovražni ali prijateljski) Samsunga, to je "politika", ampak bolj na širok asortima telefonov in prodajne številke, ki bi presegle Samsung ? Ampak za dosego takega cilja bo potrebno osvojiti ZDA ...

Note 7 fiasko z baterijo, se kot kaže sploh ni dotaknil Samsunga. Velika večina čakamo na Note 8
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Pa nazaj na temo - Huawei lepo šiba proti vrhu. Kaj mslite, lahko v naslednjih letih vzame primat Samsungu ?

Saj ga je že
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.601
113
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Fak.
bonk.gif

Spet pametovanje enga "hermanna", ki misli, da vse ve. Svi glupi, samo on pametan.

66854542.jpg


Če on tako reče tako je
stupid-1.gif

Meni to zelo pomaga da sem se resil hermanovanja v vsaki temi:

*** Ignoriran uporabnik ***

Drugace pa ze p9 je bil super telefon, verjamem da je p10 se boljsi. Ko bodo odstranili tisti nagravzni kitajski vmesnik in se cim bolj priblizali stock androidu, bom kupil njegovega vecjega brata
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Fak.
bonk.gif

Spet pametovanje enga "hermanna", ki misli, da vse ve. Svi glupi, samo on pametan.

66854542.jpg


Če on tako reče tako je
stupid-1.gif

Meni to zelo pomaga da sem se resil hermanovanja v vsaki temi:

*** Ignoriran uporabnik ***
Ne, nikogar ne dajem na ignor, ker prav rad preberem kake traparije eni mečete ven. In vas potem lahko malo prcam v glavo
grims-1.gif

Tudi Ti nisi daleč.
priden.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kolk je to resistant?

We were sorely disappointed by the lack of water or dust resistance in the Huawei P9, and sadly it appears Huawei hasn't been listening to our pleas as the Huawei P10 isn't IP-certified, meaning you'll need to keep it away from water.

Despite the Nano-Coating protection that guards the device from water, Huawei ignores IP certification for the P10. The manufacturer therefore consciously falls behind the competition. The iPhone 7, Samsung Galaxy S7 and the Sony Xperia XZ all offer IP67 certification or higher.
 
Nazadnje urejeno: