Huawei Mate 20 Pro

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Čeprav če sm iskren sem nad tem telefonom nad sistemom malo razocran. PRej sem imel vsaj 10 let samo Blackberry-je, potem dobre 2 leti 6s+ sedaj tega mate 20 pro. Z predhodnimi telefoni dobene težave kot se pojavlljajo tukaj.

Dogaja se mi da mi zmrzne namizje, ne morem ne levo ne desno restart telefona in potem spet dela, včeraj se mi je zgodilo tudi to da mi je celotna mapa izginila in je po restartu fona se spet pojavila na namizu. Tudi zmrznil je ze in se sam na novo zagnal. Tega res nisem pricakoval ....

Čeprav pa glede fotkica lahka rečem da je bolan bolan, res dela hude hude slike, pa nimam 40M pixlov vklopljenih.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Zanimivo.
Imam totalno obratno izkušnjo. Deluje presenetljivo dobro, precej bolje, kot sem pričakoval. Sem pa res razočaran nad fotoaparatom.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Če si pri mate20pro razočaran nad fotoaparatom, telefonski fotoaparat očitno ni za tebe, ker zaenkrat je še vedno med najboljšimi v družbi z p30 pro, samsung s10 in iphone.

TheDuke, se ti to zmrzovanje namizja dogaja med preklopom med aplikacijami, ko greš nazaj na namizje? Meni se to včasih zgodi, uporabljam pa swipe, ne gumbov. To je sw napaka, ki pa je očitno še niso odpravili.
Ne rabim resetirat telefona, ampak samo return stisnem oz. potegnem in je ok.
Se pa mi to do zdaj ni zgodilo več kot ca. 5x
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
meni se zgodi ko ga odklenem in hočem iti levo ali desno. Zaklene se potem normlano nazaj, ko ga odklenem je spet isto... restart in dela ok. čeprav to se zdj ze neki casa ni zgodilo... se pa je 3x do zdj ze v dokaj istem obdobju mogoce kak bug po updejtu...
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Pri vseh temah na tem forumu, ki so totalno zafurane se vpikneš v mojo objavo.

Sem dal sem, ker a prejšnji strani nekdo omenja, da na Mate 20 Pro še ni dobil nadgradnje na emui 9.1 (kar bi po roadmapu že moral). Pa tudi, da se vidi kako dolgo Huawei skrbi za nadgradnje svojih telefonov.

Over and out!
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Pri vseh temah na tem forumu, ki so totalno zafurane se vpikneš v mojo objavo.

Sem dal sem, ker a prejšnji strani nekdo omenja, da na Mate 20 Pro še ni dobil nadgradnje na emui 9.1 (kar bi po roadmapu že moral). Pa tudi, da se vidi kako dolgo Huawei skrbi za nadgradnje svojih telefonov.

Over and out!
Pa kaj si prilagojen program al kaj. Pober se v za to namenjeno temo. Ravno zaradi takih kot si ti so teme zafurane ja.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Meni bolj zgleda, da je tema zafurana zaradi tebe, ker očitno ne veš komunicirati brez žaljivk, čeprav je obrazložil zakaj je tole zapisal. Ampak verjamem, da ne razumeš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jest

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Meni bolj zgleda, da je tema zafurana zaradi tebe, ker očitno ne veš komunicirati brez žaljivk, čeprav je obrazložil zakaj je tole zapisal. Ampak verjamem, da ne razumeš.
Ne TI ne razumeš, teme so zafurane zaradi takih pacijentov kot si ti in tebi podobni, ki ste enostavno nepismeni in serjete po celem forumu ne da prej pogledate kje se boste usrali. Žaljivke pa zato ker je bilo to opozarjano na lep način že neštetokrat pa ste preveč zabiti, da bi to razumeli na lep način. Take bi bilo treba samo vržt iz foruma za vedno, da bi si enkrat zapomnili pravila foruma. Saj nisi ti kriv, da si zabit ampak moderatorji, ker ne znajo naredit red.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Si pozabil vzeti tableto zjutraj? V tej temi je krepko več tvojega moraliziranja kaj kam ne spada kot pa je stvari, ki v temo ne pašejo od vseh ostalih.
Sicer pa izvoli, poglobi se v moje prispevke in mi predstavi kako po tvoje serjem po forumu, potem pa poglej še svoj doprinos alterju.
 
Nazadnje urejeno:

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Si pozabil vzeti tableto zjutraj? V tej temi je krepko več tvojega moraliziranja kaj kam ne spada kot pa je stvari, ki v temo ne pašejo od vseh ostalih.
Pa vedno več ga bo. Dokler moderatorji ne bodo naredili red. Nisi pa nič boljši, tako da pojdi nazaj na dudo pa ne seri več tam kjer ti ni mesto.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Ti pa si boljši? A sploh prebereš kar napišeš? Tvoji zapisi imajo mesto tu, zapisi ostalih so pa "sranje"? Saj razumem, se pač moraš sam pohvaliti kakšen velik moralnež in pravičnik si, če te že nihče drug ne. Sicer bo pa tako kateri moderator pobrisal tale nered, tako moj kot tvoj.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
Kakšna je pa sedaj situacija z Huawei in Trumpom? Če sedaj kupim? dobim celotni adroid? Se lahko v prihodosti kaj spremeni?
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
sem dobil par dni nazaj update tudi jaz.. ampak mi je beden...

Pri enih aplikacijah mi noče več nardit ful screen in potem imam spodi tak bel rob..... tudi zgornja vrstica kjer je ura in signal se samodejno skriva.. in pa update 4gb je downlovdalo like 2-3 ure.... to ni normalno .....
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
Sem pred težko odločitvijo,
izbiram iz mate 20 pro in p30
Cena je skoraj enaka, Velika prednost p30 je jack za slušalke in ravno steklo,
mate je pa le flagship

Ima mogoče kdo izkušnje obeh?
Mogoče še kak primerljiv telefon druge firme? (omejen na telekom nakup)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Sam imam mate20pro, žena p30. Zmogljivost je na prvo oko enaka, kamera je na mate verjetno boljša.
Pomoje je vseskupaj samo stvar preferenc. Meni je ukrivljeno steklo veliko lepše kot ravno, na manjkajoči jack se navadiš takoj, ni to neka drama. Meni osebno je P tudi premali, imam rajši večje ekrane