Huawei IDEOS X5

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Jaz bi si izklopil pin preverjenje v tem primeru.
)

tudi to smo probali, pa ni razlike, problem je, da se včasih zadeva resetira med klicem, ob prejetju klica, ob začetju klicanja...
tongue-1.gif


tisti PIN pač samo povzroči še dodatno nevšečnost, da si nedosegljiv dokler ne opaziš, da se je resetiral... izgleda, kot da phone aplikacija ne dela dobro...

čakam na vrnitev iz servisa... pa bomo videli...

kot že rečeno, izgleda je bug v softweru, saj ima VISION Android 2.3.6. in enake težave...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Beri temo o: Huawei U8850 Vision, na tretji strani, moj zadnji post. Vsak, ki je to naredil, je bil presenečen nad sedanjim delovanjem. L.P.
 

jebote

Zelenc'
23. sep 2011
18
0
1
Če koga matra baterija na x5, prodam novo, nikoli uporabljeno za 5e (ni dx čipšit drekast ponaredek).
http://skrci.me/k8tef
Prodam, ker sem v času, ko sem čakal na baterijo uspel uničiti svojega x5.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Tudi jaz bi jo vzel.
LJ in ŠK. Loka.

A pa je za ta model narejena? Ker v podatkih na linku ni tega modela nikjer navedenega.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mi lahko kdo pove kaj je narobe.
Svoj Huawei sem sinhroniziral z Dashboard. Prenesel sem slike, vendar se na telefonu vidijo le nekakšne ikone namesto slik? Drugače izgleda vse normalno, pokaže tudi koliko slik je v kakšnem albumu, ponudi slideshow...
Kje sem ga polomil?
Pa še nekaj: zakaj mi nekatere stike pokaže nekatere kot priimek ime, nekatere pa kot ime priimek? Nastavljeno imam vse prednostno ime.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Se mučim z nadgradnjo iz 2.3 na ICS 5.0 pa mi javlja napako pri preverjanju ZIP datoteke pri namestitvi iz SD kartice.

Vedno dobim odgovor:

E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed

Kakšen hint?
 
Nazadnje urejeno:

anker

Pripravnik
23. nov 2011
129
1
18
Nimaš podpisane datoteke. Kateri recovery imaš? Ker to kontrolo se da izklopiti.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Se mučim z nadgradnjo iz 2.3 na ICS 5.0 pa mi javlja napako pri preverjanju ZIP datoteke pri namestitvi iz SD kartice.

Vedno dobim odgovor:

E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed

Kakšen hint?

Če želiš lahko počiš gor JB 4.2.2, je pa res da BT ne dela, upajmo da pride hitro kakšen update.

Lp
 

anker

Pripravnik
23. nov 2011
129
1
18
Jaz sem uporabljal Revolutionary, kjer se je tudi dalo izklopiti preverjanje verifikacije. Kateri recovery imaš sedaj?