HTC Desire X

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Imam eno vprašanje in sicer, imam popolnoma nov (star 14.dni) telefon HTC Desire X, problem je pa sledeči, včasih ko odprem kakšen program, sms, pošto,..., oziroma nadzorno ploščo, se mi pri vrnitvi na osnovni zaslon ekran čisto počrni, vidna je samo ura in znak za omrežje, v zgornjem desnem kotu in potem nekaj sekund nekaj melje (3-5sek) in na ekranu se pojavi obvestilo (nalagam) in šele nato se dejansko pokaže domači zaslon. Telefon sem dal že na tovarniške nastavitve, vendar je stanje enako, pa tudi nič nisem nalagal nanj, pred tem (tovarniške nastavitve) je bila pa prisotna ena druga napaka in sicer, da se po končani uporabi fotoaparata osvetlitev zaslona ni nikdar zmanjšala, ampak je bila dejansko zmeraj na max. pa čeprav je nastavljena na avtomatsko, pomagal je samo restart telefona. Prej sem imel v uporabi Desire S, pa lahko rečem, da je Desire X počasnejši, vsaj tak občutek mi daje, pa čeprav naj ne bi bil, oziroma bi moral biti hitreje odziven, že zaradi dvojedrnega procesorja. Ali ima kdo podoben problem oziroma ga je imel s tem telefonom.

Lp
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Mah, s tem bi se dal igrat cel teden, kaj je pa kaj ni.

Nesi na servis, pa naj porihtajo.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Glede prve zadeve pa priporočam da poguglaš : htc desire x + verzija androida + slow oz. nekaj v tem smislu. Glede osvetlitve pa je neki bug v androidu.Tak pač je, žal.
crazy1.gif
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Osvetlitev dela brez problema, se zmeraj zatemni tako kot mora, glede črnega ekrana pa problem ostaja, sicer to ni vsakič kot ga uščipne bi rekel temu.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Preveri če so kake posodobitve za ta telefon... in če so posodobi in boš videl če je napaka še vedno prisotna..
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Telefon je spodobno hiter, ni pa top atlet... pri vrnitvi iz kakšnega menija ga cukne za trenutek včasih ja.

Mene bolj moti škripajoča plastika ohišja...
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Kako pa je s tem internim spominom, ki je sicer 4GB, ampak piše, da je uporabniku na voljo samo 900MB. To bo moj prvi android, zato mogoče za koga smešna vprašanja, zame pa realna. Vem, da bom dokupil itak dodatno kartico, ampak a niso eni programi, ki se dajo namestit samo na spomin telefona, pa teh 900MB potem prehitro gre?

Kako je z navigacijami? Katera vam najbolje dela: IGO, Sygic...?

lp
 
Nazadnje urejeno:

Jerc11

Zelenc'
7. jan 2013
1
0
1
Zdravo
Mogoče kdo ve kje bi lahko kupil zaščitno folijo za ekran tega telefona.

LP
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Servis toptime ni na dobrem glasu. na spletni strani sploh ne omenjajo da popravljajo HTC.
Ali še kdo drug popravlja HTC v LJ in okolici?
 

apico

Pripravnik
18. avg 2007
117
0
16
Evo, včeraj dobil desire x. Prvi vtis zelo je pozitiven. Zelo mi je všeč funkcija, ki ponuja kopiranje stikov z drugega telefona kar preko bluetootha. Drugače pa bo verjetno idealna nadgradnja mojega dobrega starega desire-a, ki še vedno dobro dela, a ga muči kronično pomanjkanje notranjega spomina.
 
Nazadnje urejeno: