HTC Desire Bluetooth povezava in zagon Music

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
HTC Desire imam preko bluetooth povezan na avtoradio. Takoj ko na radiu izberem kot izvor zvoka Desire, se avtomatsko vključi predvajanje glasbe z aplikacijo Music, tudi če bi jaz želel uporabljati kaj drugega.

Zadeva je še bolj moteča, ko na primer poslušam podcast preko Hapi Podcast, na radio pridejo prometne informacije (TA), zato radio izvor zvoka preključi na FM, predvaja prometno informacijo, ko pa radio izvor zvoka po koncu TA preklopi nazaj na bluetooth se hkrati k podcasterju samostojno zažene še Music in predvaja hkrati s podcastom še glasbo.

Kje lahko na HTC Desire izključim ta avtomatski zagon aplikacije Music? Iskal sem že v nastavitvah bluetooth in nastavitvah aplikacije Music.

PS: Desire (še) ni rootan.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Sem preverjal tudi avtoradio, pa je tam edina nastavitev, da v celoti izkljucim bluetooth streaming audio, kar pa seveda nocem.

Pri preklopu med prometnimi informacijami si seveda celo zelim, da avtoradio nazaj vkljuci predvajanje na telefonu, vendar na aplikaciji, ki je prej predvajala in ne na Music.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Na tem xda linku je točno to, kar tudi mene moti in autostarts je očitno rešitev - hvala maddog (sam nisem prigooglal do tega, ker sem iskal autoplay namesto autostart).

Edino, kar me še žre je, da bi rabil rootan telefon, kar pa še nočem narediti, ker še diši po novem...