Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Če bo le možno ne bom koristil dopusta na Hrvaškem od 15.7 do konec avgusta.
Junij pa začetek Julija in September to so za mene pravi meseci za odmor pri njih na morju. Gužve ni, cene so normalne (pol manjše kot sedaj za bolj kot ne isto ponudbo). Sam sem konec Junija začetek Julija plača za 10 dni cc 750€. Če bi šel sedaj bi pa dal 1500€ za 0 več ponudbe razen gužve. No ja kaka mica maca več je za pogledat v trenutnem terminu to je res. :evil:
johan, si to ti?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.836
642
113
Ni nobenega johana samo šime. :)
To je moj pogled in ga prakticiram zadnja leta. Ni boljšega. Dam pa več kot 40€ za kosilo/večerjo tako, da tudi sedaj ne bi žalostno gledal na mize v Dubrovniku. :aplauz:
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.509
1.004
113
Se strinjam s Simetovo teorijo. Mi smo bili en del dopusta v prvi polovici julija - cisto ok, povsod se da dobit plac (v kampih, na parkingih, na plazi, itd). Drugi del dopusta pa zdaj - norisnica, povsod kolone plocevine, zjutraj ce ne vstanemo pravocasno sploh ni vec parkirplaca nikjer. Domacinka v trgovini je rekla, da ce dela popoldansko izmeno mora fehtarit naj je nekdo pelje na siht, ker nikjer ne dobi placa za avto.

(Sicer moram rect, da smo vmes bili tudi v Slo, v Posocju, in je od polovice julija naprej isto norisnica.)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.880
2.111
113
damirj:
Ne pretiravat. Iz zatona smo pripeketali prejšnji teden. 2 odrasla + otrok (10let) okrog 90€ na dan. Ja, drago kot pes, ampak sekreti so bili spucani v 0. Parcele so relativno velike proti nekaterin v CRO tako da.. Ponudba v kampu draga za bankrot, se strinjam, vendar me nihče ni silil da smo bili tam. Pred tem smo bili še v Vodicah in še enem kampu na Hrvaškem cene cca 60€/dan. V Budvi -MNE (kamp sredi mesta) za 20€, Več niti ni bil vreden. Pa Albanija nas je tud vidla (Skadar in Vlore) cca 20€/dan, samo kaj ko nimajo ostale ponudbe nobene. Cene v restavracijah in gostilnah (MNE in AL) pa tam nekje kot pri nas na celini.
Pod črto: Hrvatkoti so s cenami letos popizdili, samo jim to trenutno znese, saj so polni 110%. Naslednje leto me niti oni, niti Črnogorci niti Albance ne vidijo. Prvi predragi, druga dva obupna v dodatni ponudbi ponudbi.

OK, ampak da je bilo cisto v 0 se vedno ne ravno verjamem. Pa tudi ce je bilo, je se vedno drago za to, da hodis scat in srat v skupne wcje. Ampak poanta je, da ni edini s tako ceno. Ne recem tam 30 ali 40€ na dan, pa se to je prevec.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.484
1.265
113
Iskajoč brata
Povpraševanje/ponudba...

Dokler bodo kampi polni, se bo cena dvigala....
Mi hodimo v kamp v Istro, cena za 2 odrasla 45€-50€. V kampu dobiš, kar v apartmaju ne... Vsakemu svoje
V tem kampu je mir, so zelo strogi po 11 uri zvečer. Sanitarije pa noro čiste....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
Če bo le možno ne bom koristil dopusta na Hrvaškem od 15.7 do konec avgusta.
Junij pa začetek Julija in September to so za mene pravi meseci za odmor pri njih na morju. Gužve ni, cene so normalne (pol manjše kot sedaj za bolj kot ne isto ponudbo). Sam sem konec Junija začetek Julija plača za 10 dni cc 750€. Če bi šel sedaj bi pa dal 1500€ za 0 več ponudbe razen gužve. No ja kaka mica maca več je za pogledat v trenutnem terminu to je res. :evil:

tud mi smo letos zasli na dopust v tem terminu in nisem ravno zadovoljen. vroce za popizdi.t, guzva povsod in cene na vrhuncu. zakaj je ta termin najbolj aktualen mi ni jasno.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
552
314
63
Ne vem, kakšne standarde imajo in kakšni so v Sloveniji, ampak tu pri nas je ta teden nekdo umrl nas plaži.
So prišli reševalci, glede na opremo so verjetno oživljali, ker jim ni uspelo, so pač šli in ga do večera, ko je prišla pogrebna služba, pustili tam na polni plaži.
Ne vem, ne zdi se mi ravno pietetno, da folk zraven plava, se žoga, pije ...
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
173
99
28
Pred mesecem in pol sem šel s kolesom po kolesarski stezi od Kranjske gore do Trbiža. Blizu Belopeških jezer, na potki stojijo karabinjerji in reševalci. Ko smo šli mimo mesta peš, smo na tleh videli pokritega nesrečnika, ki ga je verjetno izdalo srce.
Ko smo se vračali čez kaki dve uri, se je šele pripeljal pogrebnik. Mislim, da so podobni protokoli v veljavi povsod.
Smrt je del življenskega cikla, težko pa je bit pripravljen nanjo...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.836
642
113
tud mi smo letos zasli na dopust v tem terminu in nisem ravno zadovoljen. vroce za popizdi.t, guzva povsod in cene na vrhuncu. zakaj je ta termin najbolj aktualen mi ni jasno.
Ja mi sedaj prakticiramo, da gremo takoj po koncu šole na dopust. Meni je to najboljši termin. September je drugače tudi super a je problem, če so otroci že v šoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No če smo že glih pri dobrih terminih, od nekje 20.6. sem bolj ali manj skozi na morju in letos je isto sranje +-.