Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.438
2.300
113
Hrvaška: A sada, svi vi sa koronom, kuči!
1628677495202.png
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
Dvomim, da je kaj takega doživel Harrison Ford.
Sicer pa so Hrvatje kar dovzetni za tako 'eksotiko' iz Italije.
Posvetniki, kako pa kaj takega Španija, Portugalska, Nemčija? Enkrat JE nobenkrat!

pa dobr, kok pa en tak harrison zapravi? d bi se cel hr turizem opiral na take stranke je mal utopicno.

nekdo je napisal, da bo hrvaska le se za hollywoodcane... ne ga srat, cel holywood nima tok bogatasev, da bi vzdrzevali celo hrvasko obalo. pa ne pozabimo, da nimajo samo oni lepe obale.

za nas so bolj problem severnjaki, ki imajo se veliko rezerve, preden jim bo hrvaski turizem (pre)drag. dokler bojo oni hodili sem v takem stevilu, se hrvatar ne bo sikirial za manjsi obisk slovencev. za nas ze sedaj niso ravno ugodni. in ko bojo evri, res znajo poskupit cene..... sam kaj bo pol, kamp 70e?? app po 130e? tko da upajmo, da jim cimdlje ostanejo kunice.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.509
1.004
113
V Slo je že kamp 70e in app 130e - če ga sredi sezone sploh dobiš!

Se pa strinjam, da HR postaja že počasi predraga za nas. Bomo videli kako bo naslednje leto - koliko nategnjenih se bo vseeno vrnilo in kakšna bo situacija z Grčijo, Turčijo, Španijo, Egiptom.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.878
2.109
113
Tudi na HR je kamp že komot 70€ ali pa še več. Pa še usrane skupne WCje dobiš v kompletu.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.956
2.416
113
Apartma za 130 Eur pa mora biti dokaj nov, sodoben in bazen imet. Vsaj kar sem gledal cene.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
pa dobr, kok pa en tak harrison zapravi? d bi se cel hr turizem opiral na take stranke je mal utopicno.

nekdo je napisal, da bo hrvaska le se za hollywoodcane... ne ga srat, cel holywood nima tok bogatasev, da bi vzdrzevali celo hrvasko obalo. pa ne pozabimo, da nimajo samo oni lepe obale.

za nas so bolj problem severnjaki, ki imajo se veliko rezerve, preden jim bo hrvaski turizem (pre)drag. dokler bojo oni hodili sem v takem stevilu, se hrvatar ne bo sikirial za manjsi obisk slovencev. za nas ze sedaj niso ravno ugodni. in ko bojo evri, res znajo poskupit cene..... sam kaj bo pol, kamp 70e?? app po 130e? tko da upajmo, da jim cimdlje ostanejo kunice.
Sem gleda za kamp v Ankaranu. 90 eur za štiričlansko družino.
Bomo videli, če bo ostalo tako tudi, ko bonov ne bo več. Na Hrvaškem si med 50 in 60.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
V Slo je že kamp 70e in app 130e - če ga sredi sezone sploh dobiš!

Se pa strinjam, da HR postaja že počasi predraga za nas. Bomo videli kako bo naslednje leto - koliko nategnjenih se bo vseeno vrnilo in kakšna bo situacija z Grčijo, Turčijo, Španijo, Egiptom.

hja, te destinacije niso ravno konkurenca. slovenci radi kampirajo, za to pa je vse to predalec.

kako mislis nategnjenih? pac gres v drug kamp, app, ce si se pocutil nategnjenega...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
Sem gleda za kamp v Ankaranu. 90 eur za štiričlansko družino.
Bomo videli, če bo ostalo tako tudi, ko bonov ne bo več. Na Hrvaškem si med 50 in 60.

haha, ne vem kako slo kampi tok racunajo... kdo da tok dnara? pa slisim same pritozbe cez ankaran...

1h naprej lepsi kampi, morje, itn...
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
damirj:
Ne pretiravat. Iz zatona smo pripeketali prejšnji teden. 2 odrasla + otrok (10let) okrog 90€ na dan. Ja, drago kot pes, ampak sekreti so bili spucani v 0. Parcele so relativno velike proti nekaterin v CRO tako da.. Ponudba v kampu draga za bankrot, se strinjam, vendar me nihče ni silil da smo bili tam. Pred tem smo bili še v Vodicah in še enem kampu na Hrvaškem cene cca 60€/dan. V Budvi -MNE (kamp sredi mesta) za 20€, Več niti ni bil vreden. Pa Albanija nas je tud vidla (Skadar in Vlore) cca 20€/dan, samo kaj ko nimajo ostale ponudbe nobene. Cene v restavracijah in gostilnah (MNE in AL) pa tam nekje kot pri nas na celini.
Pod črto: Hrvatkoti so s cenami letos popizdili, samo jim to trenutno znese, saj so polni 110%. Naslednje leto me niti oni, niti Črnogorci niti Albance ne vidijo. Prvi predragi, druga dva obupna v dodatni ponudbi ponudbi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.438
2.300
113
...
za nas so bolj problem severnjaki, ki imajo se veliko rezerve, preden jim bo hrvaski turizem (pre)drag. dokler bojo oni hodili sem v takem stevilu, se hrvatar ne bo sikirial za manjsi
...

Citat 'hrvata'
''"Povejte mi, v kakšnem spominu jim bo ostala naša država?! Nikoli več se ne bodo vrnili k nam," je jezen domačin, ki se mu je skupina mladih Dancev tako zasmilila, da jih je naposled vzel pod svojo streho, čeprav svoje nastanitve sploh ne oddaja.''

Apartma za 130 Eur pa mora biti dokaj nov, sodoben in bazen imet. Vsaj kar sem gledal cene.

Naposled so v Splitu vendarle našli prosto sobico – za 240 evrov. "Turisti so bili stari okoli 20 let, pri sebi niso imeli veliko denarja, zato ponudbe niso mogli sprejeti," je povedal domačin. Ker so se mu zasmilili, jim je na koncu ponudil, da brezplačno prespijo pri njem: "Narezal sem jim malo domače pancete, pripravil cedevito ..."
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Pag (Novalja, Gajac, Zrče, Povljana) je ta trenutek nabito polno. Diplo več kot lani ko sem bil sredi julija. Tudi nekoliko bolj polno od predlani, ko sem bil v istem terminu. Ne vem pa še, kaj bo v Zrčah čez vikend zvečer ...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.834
641
113
Če bo le možno ne bom koristil dopusta na Hrvaškem od 15.7 do konec avgusta.
Junij pa začetek Julija in September to so za mene pravi meseci za odmor pri njih na morju. Gužve ni, cene so normalne (pol manjše kot sedaj za bolj kot ne isto ponudbo). Sam sem konec Junija začetek Julija plača za 10 dni cc 750€. Če bi šel sedaj bi pa dal 1500€ za 0 več ponudbe razen gužve. No ja kaka mica maca več je za pogledat v trenutnem terminu to je res. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad