Hrana: Poreč +30km

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Torej imam samo zajtrk in večerjo.
Pa bi šel kaj ven pojest. Kosilo. med 13 in 14h . Ne ene malice ali marende. Pa take za 100€ ali več tudi ne!
Kakšen lokalne specialitete, odojek, stejk. Kakšna domača ribja restavracija. Ja seveda tudi Poreč
smile-1.gif
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
171
99
28
Ena proletarska: greš od velikega parkirišča mimo policije levo proti hotelu Zagreb. Spodaj v bloku je pekarna, sadje zelenjava in ribarnica. V ribarnici ti spečejo poljubno ribo, pri kmetu kupiš vino, v pekarni kupiš rošpiæe. Čez pol ure bo riba pečena, greš lepo na obalo in imaš morski piknik v naravi s pogledom na Poreč.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Citat:
Uporabnik giovanotti pravi:
Ena proletarska: greš od velikega parkirišča mimo policije levo proti hotelu Zagreb. Spodaj v bloku je pekarna, sadje zelenjava in ribarnica. V ribarnici ti spečejo poljubno ribo, pri kmetu kupiš vino, v pekarni kupiš rošpiæe. Čez pol ure bo riba pečena, greš lepo na obalo in imaš morski piknik v naravi s pogledom na Poreč.

TOP
zmaga.gif
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Za Poreč ravno ne vem. Edino kar sem bil je bila picerija Nono in še to leta nazaj. Kolk se spomnim so bile dobre pice.
Smo pa včasih dosti hodili v Fančito v Vrsarju (zapade v tisti radij +30km). Meni je bilo vedno dobro tam pa še cene niso bile nekaj ekstra. Oziroma bolj kot ne take kot pri nas.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Nazadnje jedel v piceriji Stari Saloon .. dobro pa še dokaj poceni
Mali izven imaš tudi dobro gostilno Birikin na poti za Višnjan AC tudi preverjena in za moje pojme dokaj ok