HP in problem s povezavo na internet

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
pozdravljeni!

stvar je taka - v roke sem dobil HP 6830s, kateri pa ima eno zanimiv problem - kljub temu, da je povezan na internet, brskalniki ne delujejo. vse kaže kot bi moralo, da je povezava, da je vse okej, a ko odprem katerega koli od brskalnikov ali recimo torrent, ne da povezave.

kaj bi lahko bilo oz. kje sploh začet iskat problem. pognal sem tudi že antivirusni program, kateri je odstranil 4 možne viruse, vendar ni razlike. zanimivo pa je tudi to - ko je komp povezan na net, pri drugih kompih povezava tudi škripa, po čemer sklepam, da obstaja možnost, da nek proces "poje" vso povezavo in zato posledično vsi ti problemi.

obstaja kak program oz. widget, ki bi lahko pokazal pretoke podatkov?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
na kaj moram biti pozoren?

ker task manager ima polno procesov odprtih, sem dal tudi na zavihek omrežje, ampak ne pokaže nič ...
tongue-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Najbrz je racunalo se vedno polno svinjarije. Na novo instaliraj, bo se najhitreje (p)opravljeno.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
verjetno je to res edina opcija, ja ...
tongue-1.gif


ne diši mi ravno premetavat 250GB materiala s kompa na exterca, poinštalirat, pa spet nazaj ...

p.s.: a mogoče kdo ve, kako se izzove rescue particija, bi inštaliral kar original Winse ...