(hokej) IIHF Svetovno prvenstvo Quebec 2008

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Glede nagrad mislim, da bi morala tudi slovenska turistična organizacija nekaj prispevat, saj gre vendar za promocijo slovenije.
Anže bo špilal al ne?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Naj bi igral, Kingsi mu pustijo, seveda ob ustreznem zavarovanju, za motiv se pa pr njemu ni za bat..
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Drugi nimajo nič plačan, ker je vseeno a bi jim dal 200k$ al ne, pri njihovih zaslužkih v NHL se tudi take vsote nebi nevem kako poznale.

Problem je, ker je izbor igralcev v tujini večji. Da prideš v kanadsko reprezentanco moraš biti res top svetovni igralc. V Sloveniji je pa precej precej manjši "trg" in posledično ni kakšnega hudega boja za vstop v reprezentanco.... potem pa mnogi zmišljajo in iz osebnih razlogov ne zastopajo barv slovenije na največjih tekmovanjih...

Sem mnenja, da bi se morali tekmovalci boriti za državo, ne za denar. HZS naj jim poštima zavarovanje, plača sprotne stroške in da nekaj nagrade... kakšni pretirani zneski pa se mi zdi da so nepotrebni.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
HZS jim ne poštima niti zavarovanja, igrajo v klubski opremi in podobno. Prasci pri vrhu se pa mastijo...
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Jan bi igral še za Sp.Ščavnico, če bi dobil jurja € na tekmo, tko pa se mu izgleda ne splača. ..
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
HZS jim ne poštima niti zavarovanja, igrajo v klubski opremi in podobno. Prasci pri vrhu se pa mastijo...

Naj potem sestavijo pritožbo v smislu, da hočejo novo opremo in poštimana zavarovanja, ne pa 2k€ nagrade... iz njihove pritožbe je razbrati, da je problem samo nagrada, tako da komentirat v kakšni opremi igrajo je blesavo.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Komentiral sem, kaj se je v preteklosti dogajalo: na pripravah so igrali s klubsko opremo, šele za prvenstvo so dobili reprezentačno opremo, glede zavarovanja so bili tudi problemi, javno so se bahali, da so vsi zavarovani, ko pa se je Jan poškodoval, so pa v zrak gledali... in v pritožbi zahtevajo denar, da si sami uredijo zavarovanje...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Tisti denar da si poštimajo zavarovanje ni problematičen. Tukaj jih podpiram, če jih HZS ne bo zavarovala (pa ne tako kot prejšna leta). Moti me, da hočejo še enkrat višje nagrade, kot jih je "razpisala" HZS... Saj lahko je pa tako kot pretekla leta, ko so oblubljali nenormalne nagrade na koncu so dobili pa prst v rit. Je po mojem mnenju veliko bolje, da se jim nameni nagrade primerne proračunu in se jih pravočasno izplača.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Če se hočejo pogajati, in so trenutni pogoji preslabi, morajo oni zahtevati predobre oziroma previsoke pogoje. Nato pa se obe strani srečata nekje na sredini...
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tej ljudje na vrhih vseh zvez so še vsi pod jugoslovanskim okriljem zato ni čudno da kradejo pa se delajo norca iz igralcev. Samo da gre ta njihova generacija...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36

Ivo Jan ostal pred reprezentančnimi vrati

cry12bpy.gif


Pa te osebne zamere se samo v Sloveniji ""rešujejo"" na tak način... škoda... po mojem mnenju drugi najboljši Slovenski igralc. Neigranje Vnuka in Jana se bo še kako poznalo...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ah vnuk je ze star, jaz sem za to da se da priloznost mlajsim.

Spori se pa dogajajo povsod, celo v najboljsih svetovnih klubih. Za reprezentance pa ravno nebi vedel. Samo se mi seznam napadalcev zdi malo cuden, bi rekel da je kaksen veliko boljsi od tistega na seznamu.

LP
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Vnuk je res star, samo glede na prikazano igro letos in njegovo borbenost bi še kako prav prišel. No sicer pa je on itak prostovoljno odstopil od reprezentance.
Bolj ne morem prebolet, da Jana niso povabil
crazy1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Kao da so ga, pa da ni bilo odziva z njegove strani (naj se ne bi odzval pobavilu na treninge)..
Jan po drugi strani trdi, da naj bi čakal na klic predsednika zveze da zgladita spor, kateri pa pravi, da se noče vmešavat v delo strokovnega vodstva in da naj bi selektor opravil pogovore z igralci.
stupid-1.gif


Tako pišejo novinarji, kaj je 100% res pitaj boga, zarad brezveznih nesoglasij bomo pa brez, vsaj zame, odličnega napadalca.
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Kakor sem prebral danes v žurnalu, naj bi se Jan hotel pogovorit glede lanskega zavarovanja. Selektor je pa izjavil nekaj v smislu, da je izbral tiste, kateri so motivirani za igro v reprezentanci .... a on ni bil al kaj
crazy1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Mogoče se mu ne da ubadat z temi zakulisnimi igricami. (kar je recimo v intervju-ju nakazal ata Kopitar).
Pač videl da ne rab igralca, ki ima določene stare zamere itd..
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ma sej v bistvu nisem tok jezen na selektorja kot na vodstvo HZS, ki po pizdariji z zavarovanjem ignorira Jana.... Koneckoncev so na ledu vsi za Slovenijo in se mi zdi, da bi tud Jan dal vse od sebe, kljub temu, da so ga kar dobr zajebal.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Sej smo že stokrat napisal, nesposobni so u pm..
Upam da vsaj ostali, ki so na seznamu, ne bodo odpovedal nastopa.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik Viky pravi:
Jst tut nevem zakaj nista poklicala Šivica pa Terglava. Po mojem mnjenju boljša kot nekateri s seznama. Vnuk je valda že prestar, Jan pa verjetnu tut noče novih poškodb tvegat.

Jan ni dovolj motiviran . . . . . piše pa še za vsakega posebaj zakaj ga ni v MB.