(hokej) DP

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

Tako kot imajo avstrijci v EBEL. Kdo pride dlje je prvak. Simpl..

Samo, da v ligi EBEL sodeluje 7 avstrijskih moštev, pri nas se pa še nekaj klubov trudi s slovensko ligo.
Poleg tega brez finalnih tekem nekako ni pravega občutka.
Avstrijci letos niso pričakovali neavstrijskega moštva v finalu.

Tudi 54 tekem (+ končnica) se mi zdi ogromno, nato pa še končnica DP-ja.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Sej kokr sm napisal, kako rešit vse skupaj??
Olimpija-Jesenice direkt v finale?? Boljši v EBEL igra finale z najbolšim v DP??
Če bi mel svetovna prvenstna, konc maja bi še šlo.
Glede na novo ekipo jesenic,se zna zgodit da bo drugo leto obratna zgodba.
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Ja dejstvo je da tko kot je blo letos ne more funkcionirat v prihodnosti, da ma en klub pavze več kot mesec dni drugi pa par dni. Pa ne glede na to kdo je kdo. Pač vedno bo treba računat, da bo kateri slovenski klub lahko prišel do finala EBEL.
Težko bo najti kompromis med DP in EBEL, še posebej če bo EBEL napredovala še v bolj konkurenčno in finančno še bolj privlačno ligo. Po drugi strani pa tut ni fer do ostalih slovenskih klubov, ki so že sedaj zelo odrinjena.
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Potem pa še tiste pavze v EBEL...ko se zbere reprezentanca in odigra kakšen EURO-Chelenge turnir.
17758-icon_confused.gif
 

factis

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
ker si zadnji...
Včeraj je (če že ne igralci) vsaj Stare blestel...
"Avgustinčič je udaril tole ploščico kot s... (kratek premor, da je našel najbolj noro primerjavo) s.... smetišnico"
"Ja, ja, Kristan ni zavesa, ampak je bolj podoben kakšnemu železnemu zidu, zato težko dobi gol tudi iz tako močnih udarcev"
"Hoho, Kristan se je sprožil kot... kot glista in ubranil tale strel Vnuka"
hysterical-1.gif


(tele sem si prav zapisal, ker me je kar metalo po stolu, ko sem ga poslušal...)
aplauz.gif
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Da še jest prstavm piskrčk....

Sm gorenjc, pa sem vesel da so zmagal Jeseničani, čeprov nisem ne vem kakšen navijač. Sem pa kr mal razočaran nad finalom, saj se mi zdi da je Olimpija igrala totalno nemotivirano in jih je un razplet v EBL-u totalno uniču. Napad Intranovo-Yarema-Elik v finalu DP ni bil senca temu napadu v ligi EBEL. Škoda je Mohoriča, ki je mogu zapovnit luknjo po neigranju Westlunda; in so zej vsi pametni da je on krivec za poraze... Glede na poškodobo mu lahko rečemo samo svaka čast za dobre predstave.

Mi je pa totalno bedno, da grejo navijači Jesenic v finalu navijat za Salzburg... Še zmeri smo v prvi vrst Slovenci!!! Pa se mi zdi prov da navijamo za naše moštvo! Bo pa drugo leto EBEL še bolj zanimiv, saj so se Jeseničani fajn ojačal in znajo kr deleč prlest.

U glavnem... Bravo Jesenice za naslov državnega prvaka (ki njihovim navijačem pomoje pomen več kot pa naslov prvaka libe EBEL), ter bravo Olimipiji za fennomenalne predstave v EBLU in uvrstitev v finale...
cheer.gif



Aja, pa še to...
Bravo Šport klub za prenose tekem!!!
aplauz.gif

RTV Slo nej se pa j*be. Če že plačujemo naročnino nej saj kej ponudjo... mamu jim
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
BEDNO da so za Salzburg navijali?
preberi si tole:
http://www.rtvslo.si/blog/uros...2008-04-01/8981



»Kako veliko je rivalstvo med Jesenicami in Olimpijo zelo dobro ponazarja izjava komentatorja RTV Slovenija dr. Andreja Stareta, ki jo je dal v intervjuju za Playboy: "Enkrat so mi razbili avto. Nekdanji hokejist Jesenic mi je s steklenico razbil šipo, in ko sem dežurnemu policistu na parkirišču to prijavil, je rekel, da ni nič videl, nakar sem moral ukrepati. To je bilo pač tako, ekstremna čustva. Ti si iz Ljubljane in vse, kar je iz Ljubljane je slabo. Strojni inženir z Jesenic mi je rekel: "Ne kupim mleka Ljubljanskih mlekarn. Boljš,da so otroc žejni." Prosim? In to zaradi hokeja." Dr. Andrej Stare je namreč znan kot velik navijač Olimpije, in mnogi pristaši ter celo igralci Jesenic mu zamerijo pristransko komentiranje derbijev v korist Olimpije. Zato je dr. Stare v preteklosti na Gorenjskem doživel kar nekaj slabih izkušenj.«
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ma nekateri so pacienti. Tud jst zmerjam na tekmi v navalu čustev z ovcami, pichkami, plavžarji in podobnim, samo drug dan ne bom nič poniževalno gledal na nekega random gorenjca samo zato, ker navija za drug klub. To se mi zdi totalno bolano. Isto ne bom sred poletja (beri: izven sezone) klical gorence ovce in podobno, ker se mi zdi fukneno. Nekaj je navijanje, drugo pa vsakdanji lajf....

Naprimer zadnč sem šel na Viču na kosilo in so notr prišli trije modeli... en je non-stop več kot pol ure (potem sem šel) pljuval po žabarjih. Pa žabe to, pa žabe uno, pa da so žabarji fukneni pa nevem kaj še vse...... peezda no.
crazy1.gif
 

Francoz

Pripravnik
Jeseničane poleg športnega rivalstva z Ljubljano daje, tako kot še marsikoga v Sloveniji (Maribor itd.), zavedanje, da so provincialci, da bog pomagaj.
Čeprav sami niso krivi, da so iz (težke) province, iz rovt. Jih pa to zelo bremeni in se večina temu primerno obnaša.

Ljubljančani pa smo "krivi" samo zato, ker smo iz Ljubljane. Da smo bili tu že rojeni, ali pa da tu pač živimo.

Po tej zblojeni logiki so najbrž žabarji tudi tisti starčki in starke, ki v ljubljanskih domovih upokojencev čakajo na Matildo.
Ker so preživeli večino življenja v Ljubljani? Ali celo zato, ker je dom v Ljubljani?
In žabarji so najbrž tudi komaj rojeni dojenčki, katerih starši živijo v Ljubljani?

In potem se čudite, da ne vas Jeseničanov, ne vašega moštva, v Ljubljani nihče ne mara.
Malo več inteligence bi človek le pričakoval od vas, pa čeprav ste iz rovt...
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
No no, ne posplosujte zadev zaradi nekaj primerkov. Ker take primerke ima cela slovenija, med njimi jesenice in tudi ljubljana.

Vec ali manj je to sama mularija, pa kaksen star foter neumen (francoz) se najde vmes.

LP
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Tudi Žagar in LIX je v dogovorih z Olimpijo!

heheheh...ne vem kako to, da LIX, ker mu je Sekelj rekel, da bo prej Steve Wonder branu za Olimpijo kot on (takrat ko je šel nazaj na Jesenice)!
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
No hvala k., da niso bile le govorice..
Še kako potreben za Olimpijo, ker imamo res premalo dobrih, sploh slo igralcev.

Za hočevarja je še kej možnosti da oddide?? Oz kakšna je sedaj situacija na jesenicah z golmani?? rečen je blo da vsi letijo..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Za lixa ne verjamem da bo sel v olimpijo, prej bo sel hocevar.

LP

Lix bi prej nehal
grin1.gif
za Hočevarja sm slišal iste govorice kot za Goličiča, da naj bi bil v igri za Olimpijo, vendar je bilo to govora precej pred DP. Bi zelo prav prišel, +lahko še kkšn dober tujec pride.
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Predvsem rabmo še kakšne kakovostne Slovence. Pozimi bo možnih le 60 točk, naslednje leto pa samo 55.