(hokej) DP

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
uf-1.gif


hkjesenice.si

"...Zato je bil rezultat po dveh tretjinah lahko rečemo realen, nekaj žvižgov domačim ob odhodu v garderobo pa je jasno kazalo na nezadovoljstvo gledalcev v dvorani...."
13.gif


"...Začetek zadnje tretjine je pripadel gostom, ki so dvakrat zelo nevarno streljali, a se je Hočevar izkazal..."
aplauz.gif


in potem jedva spacajo en gol
aplauz.gif

ma važno, da se imajo "zvezdice" fletno
nahrung002.gif
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Sej Maribor ni tolk zlo slab. Ramo je pršu, prpelu Ciglo s sabo, pa neki sm slišu, da so tut neki tujci pršli. Verjetno pa tut motiv s strani Jesenic ni bil na željeni ravni.

Všeč mi je, da je letos več manjših klubov po Sloveniji, ki bodo lahko producirale mlade talente.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Važn da Raza kliče na zvezo pa sprašuje, če mu bodo kej potne stroške plačal, ker kao za reprezentanco trenira
hysterical-1.gif


P. me je pa finala kr strah, nas znate nabutat, edino upanje vidm o tem, da zadn cajt nimate resnih tekm.. Ni tekmovalnega ritma.

BTW. tale skor blamaža z MB je bla najbrš odraz neresnosti igralcev..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Katastrofa, sm lih zanč gledal kolk so bile kej tekme četrtfinala in pol najdš lanske novice..
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
znani datumi polfinala in finala DP

hkjesenice.si

ni mi ravno jasno. dve tekmi na Jesenicah, nato dve v Ljubljani, . . .
verjetno zaradi velike oddaljenost mest, podobno kot v Ameriki
tongue-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Kr neki, res smešno..
BTW: a Jesenice so "nosilec" ker ste bli boljši po rednem delu EBEL???
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Smešno, oz. žalostno je to, da so morali lani Jeseničani z mladinci igrat, letos pa polfinala in finala ni problem prestavljat.

Drugače pa ja, nosilec se določi po rednem delu EBEL.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Jst tako gledam: lani so bili izjema, ker so edini igral v EBEL in se jim je moral samo njim cel DP prilagajat.
Letos imamo 2kluba ins e pač mora celo DP temu prilagajat..
Lan je bla res svinska poteza zveze,sam ne mi pa spet trobt, da letos bi isto nardil jeseničanom če bi v finalu igral..

Dejte že enkrat pozabat, olimpija je tut 92 zgubila DP pa kaj čmo zdej...
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Smešno, oz. žalostno je to, da so morali lani Jeseničani z mladinci igrat, letos pa polfinala in finala ni problem prestavljat.

Drugače pa ja, nosilec se določi po rednem delu EBEL.

Res je bla jeba špilat Jeseničanom z mladinci Jesenic
rolleyes-1.gif
Mislim, da bi Jesenice s samo 4. napadom zmagal tekmo. prodano.press
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Ja 6. Vsa moštva. Pred to sezono je bilo da 1 in 2 lahko igrata z 3 ostali pa z 6. So pa to letos spremenili
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Ja Felsner, pa še en od MacCarthyja al pa Petrilinena bo sedel. Upam, da se un Kontrec mal u red vzame, pa da že najde staro formo. Pač bo treba spet samo s tremi napadi igrat. Sej zdej majo neki cajta da se mal spočijejo!!
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Westi naj ne bi več branu...
17758-icon_confused.gif
.(p.s.: beri moj post v temi EBEL).
Petrilainen....je, pa pomojem mnenju branilec, ki se je poleg "MIČLA" najbolj izkazal
zmaga.gif
!
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Sam pomoje bo Westi vseen prjavlen kot drugi golman (če ma BOHL prav), ker dvomim da bojo kakšnga mladiča dal notr.