Hofer prenosnik

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Kakšen je dejansko ta ne vem.Pri hofer prenosnikih je tako, da majo neko pametno razmerje med ceno in zmogljivostjo. Skratka ne moreš zelo falit z nakupom, in sestavljani so za povprečnega uporabnika . Razmisli pa malo koliko boš prenosnik trogal. Jaz sem kupil 15 inčnega pred 14 dnevi. Načeloma ok nakup. Sedaj malo opažam da bi bil lahko še malenkost tišji.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ti prenosniki imajo načeloma dobre zmogljivosti (proc, plošča, RAM, disk), vendar zelo povprečno ali podpovprečno ohišje (labilno, se zvija), tipkovnico in povprečen zaslon (ponavadi samo HD-ready v poceni izvedbi). Torej varčujejo na določenih komponentah...
V bistvu so čisto v povprečju, prednost je verjetno v garanciji in nekompliciranju ob okvari. Tudi podporo imajo dobro, dokler traja.
Sem pa pri PCju videl, da je npr. MB modificiran ASUS in se je podpora nehala (gonilniki) po enem letu, medtem ko je nemodificiran MB imel podporo za gonilnike še nekaj časa. Je pa ravno toliko modificiran, da original ASUS gonilniki niso delovali...
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Citat:
Uporabnik SHTF pravi:
To je super nakup. Jaz imam, kot sem že v drugi temi napisal, 2 prenosnika iz Hoferja, oba delata brez problemov. Toplo priporočam nakup.

P6622 je po 7 letih za večno ugasnil, poslovila se je matična. Vsa čast, vsak dan je neumorno brnel in nam kradel čas
roza.gif
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Jaz imam slabo izkušnjo z Hofer prenosnikom. Pred tremi leti sem ga nabavil z windows 8. Delal je dobro do nadgradnje na windows 10. Potem sem mel same težave in sem ga prodal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Moja nadgradnja na ssd in iz 7 na 10 pa ni pustila nekih nepremostljivih težav. Čeprav sem se bal, tudi ,ato ker ni več v garanciji. Star bo v kratkem.6 let.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Flikca pravi:
Jaz imam slabo izkušnjo z Hofer prenosnikom. Pred tremi leti sem ga nabavil z windows 8. Delal je dobro do nadgradnje na windows 10. Potem sem mel same težave in sem ga prodal.
Zakaj greš sploh menjati OS na starem prenosniku? Ne vem če je HW kriv za MS polizdelek.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
najboljše je to, da eni še kr mislijo da ko kupijo prenosnik, da so potem rešeni najmanj do svoje smrti, še boljše pa če bi še otroke zdržal
grin1.gif
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Jaz imam Hoferjev prenosnik P6640 star 3.5 leta, kupljen z windows 8 posodobljen na 8.1 dela b.p. ,sem mel tud win 10 gor pa je delal sam ko me je začel j...t wifi (občasno zugblja povezavo) sem naložil nazaj win 8.1. Sam imajo pa tud drugi probleme (tud pri drugih prenosnikih ne sam ta vrsta) pri windows 10 ko jih matra wifi.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
Windows 10 ma včasih ene čist brezveze probleme z wifijem ja. Na tablici mi recimo vedno znova briše wifi driver in nalaga svojega, ki ustavi celotno internetno linijo.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Mene pa zanima kako bi na ta Hofer prenosnik naložil dodaten ločen sistem, ki bi bil za testiranja programov vse z namenom da obstoječ sistem ne zjebeš, ga uporabljaš brez npr antivirusa itd , se ne bojiš kakšnega virusa itd. Je kdo testiral ali ti MS dovoli 2 licence za Windowse na istem prenosniku?
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
dobra 3 leta star Hofer prenosnik čuha puha, zato bi ga rad sformatiral, da zaživi na novo.
Gelde na to, da je bil kupljen z naloženimi win10, kakšen je postopek, da naložim frišen win10
kako je z aktivacijsko kodo, če potegnem win10 z uradne strani? Ima Hofer kako podporo ali kako naj se lotim tega
hvala
 
Nazadnje urejeno: