Hladilnik - A je to ?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ste se pa zgoraj razpisali o dimenzijah :D. Lansko leto sem nekaj obnavljal, tudi vrata po bajti sem šel menjat in smo se zmenili z mizarjem za 'skrite pante'.
Bravo jaz in vsi skupaj. :bonk:

V špajz in kopalnico so vrata 61 cm, torej točno kot potrebuješ. Zamrzovalno omaro ven in noter - je bilo treba vrata odmontirat :bonk: . Isto ko je dva meseca kasneje sušilec riknil v kopalnici :norec: . Dol padeš, nihče se ni spomnil, da pomenijo skriti panti 3 cm manjšo luknjo skozi vrata.

Tistih 60 cm ki so kot standard pri beli tehniki, je zelo pomembna mera.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Ti pa si malo pomešal zadeve. :bonk:
C5 je za sirotinjo - cena novega je bila kot sedaj ful naloudan Clio, ali pa takrat 5 let stara BMW petka (dejansko sem skoz prišel skoraj 1:1).
Očitno te zelo peče ta Liebe (ljubezen - mimogrede).

Sem ti napisal, da skrinje ne prakticiramo več - jebi ga, eni računamo, da ne bo več atomske vojne, kakovostno meso - SVEŽE in ne par mesecev zmrznjeno, pa lahko kupim v domačinskih mesarijah v okolici MB.

PS: moj Whirlpool je tudi že 10 let pri hiši, ampak še vedno manj kot C5. :cool:
O jezus, kje ti je pa zdej C5tko najdu....no midva bova to popravljala, ker je zadnji pravi Citroen....
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jah, ne vem no :zardelalter: . Ponavadi grem naravnost.
Ah, bergle, dobro da si spomnil. Grem pogledat če so še tam v kotu (če mi jih niso cigani vmes :zavijazocmi: ).
 
  • Haha
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mnja ... sej sedežno sem moral tudi s hijabom noter spravt. Medtem ko je prejšnja od TOM-a bila skonstruirana točno na mero skozi vsa vrata in hodnike.
 
O jezus, kje ti je pa zdej C5tko najdu....no midva bova to popravljala, ker je zadnji pravi Citroen....


najdu (no še rajš bi najdu bemflna, ker je bil zihr dražji kot francoz) sem ga tam, tam kjer je on liebherrja.

sam je tko za liebherrja je škoda penezov, za bavarca, francoza pa glih ne..

ima se može bi rekel avotr prvotnega posta
 
Ste se pa zgoraj razpisali o dimenzijah :D. Lansko leto sem nekaj obnavljal, tudi vrata po bajti sem šel menjat in smo se zmenili z mizarjem za 'skrite pante'.
Bravo jaz in vsi skupaj. :bonk:

V špajz in kopalnico so vrata 61 cm, torej točno kot potrebuješ. Zamrzovalno omaro ven in noter - je bilo treba vrata odmontirat :bonk: . Isto ko je dva meseca kasneje sušilec riknil v kopalnici :norec: . Dol padeš, nihče se ni spomnil, da pomenijo skriti panti 3 cm manjšo luknjo skozi vrata.

Tistih 60 cm ki so kot standard pri beli tehniki, je zelo pomembna mera.

demz, niso sam cm pomembno, še bolj pomembni so mm....saj veš kolk mm na vsaki stran da gre še skozi pa kolk palca manjka do stropa....da se zadeva pod kotom prinese v prostor

tle je en tak prime...vedi pa da je bil strop na hodniku kleti še malo nižji kt take na sliki, širina vrat pa ...ja dobre stare dimenzije (za nas ki smo težji in za aparate širše od 60 cm) ..vglavnm glih za glih da je šla notr
 

Priponke

  • omara.jpg
    omara.jpg
    1,3 MB · Ogledi: 192
I

Izbrisan uporabnik #9334

Klet bo menda že zdržala.
Saj, zato pa so standardne svetle vrat 61, .. 71, .. 81, ...... cm. Krat višina. Če je pa skriti pant, se pa krilo ne odpre dovolj da bi osvobodilo celotno širino.

Kwa sedaj? Naj bom še mizarski tehnolog oz. konstruktor, da bom nadziral sleherni mm ki se počenja po bajti? Saj nisem Jabe !

(Pa še štromar, pa knaufar, pa ... bolje da grem sam delat :bonk: )
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77
Saj, zato pa so standardne svetle vrat 61, .. 71, .. 81, ...... cm. Krat višina. Če je pa skriti pant, se pa krilo ne odpre dovolj da bi osvobodilo celotno širino.

Kwa sedaj? Naj bom še mizarski tehnolog oz. konstruktor, da bom nadziral sleherni mm ki se počenja po bajti? Saj nisem Jabe !

(Pa še štromar, pa knaufar, pa ... bolje da grem sam delat :bonk: )


demz v eno staro hišo tam iz 60,70 let prejšnjega stoletja, poslikat vrata podboje, pa zmert jih...ne bo druge. Potem pa k tišlerjem
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ampak - kako si pa tole noter spravu? Ali si bangar od vrat odbil stran, ali pa .. :sprasujemse: .. iz ležečega v stoječe ti zmanjka višine po diagonali :sprasujemse:
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
demz, niso sam cm pomembno, še bolj pomembni so mm....saj veš kolk mm na vsaki stran da gre še skozi pa kolk palca manjka do stropa....da se zadeva pod kotom prinese v prostor

tle je en tak prime...vedi pa da je bil strop na hodniku kleti še malo nižji kt take na sliki, širina vrat pa ...ja dobre stare dimenzije (za nas ki smo težji in za aparate širše od 60 cm) ..vglavnm glih za glih da je šla notr
Mazohisti;)
 
Ampak - kako si pa tole noter spravu? Ali si bangar od vrat odbil stran, ali pa .. :sprasujemse: .. iz ležečega v stoječe ti zmanjka višine po diagonali :sprasujemse:


najdu si....diagonala. Dol po stopnicah ni blo problema. Jaz na enem koncu kolega na drugem in je šel horizontalno dol. Ko je prišel dol na hodnik kleti, smo ga postavili navpično (na karton) in ga porivali+vlačili, da je prišel do vrat. paziti je bilo da ne bi stropne luču razbili...Širina hodnika je slaba 2 metra, torej manj kot je višina omare. Omaro samo dali pred vrata kleti. Še prej smo jo nagnili, en kolega jo je držal nagnjeno na hodniku, jaz sem takrat šel v klet jo prijel in začel cukati, tako da mo jo nagnjeno vlačili v kleti. Vsake toliko jo je tisti zunaj moral malo nižje prijeti ta sem jo lahko notr potegnu,. Ker je drugače ne bi moral (bo se srerčala z zgornjim, robom podboja vrat). Ko je bla v klet smo jo samo še postavili navpično (jo dvignili) in potisnili na mesto, kjer stoji.

sicer dost enostavn podvig, ki pa v resnici zahteva kar nekaj fizične moči, preračunavanja, pa kakšen auuuuu(prsti)
 

Podobne teme