High Fidelity AUDI, VIDEO ta vikend

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.833
113
Torej ta vikend (od petka 3.10.08 dalje) je v Hotelu M (Šiška, LJ) spet razstava auido (pa verjetno tudi video ) opreme naših slo ponudnikov....na malo višji ravni.

Katerega zanima.....naj si gre pogledat (mogoče se celo vidimo
wink-1.gif
).
 

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Bili so trije sistemi za moja ušesa in sicer PMC z Bryston elektroniko,Opera z Unison Research elektroniko in Sonus Faber z Burmester elektroniko.Sistem Burmester (zvočniki in elektronika) pa je zvenel hladno in sterilno... Nad celotnim showom sem bil pa malo razočaran.
sprasujem se.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Meni se je zdel show zelo OK
Nekateri sistemi so igrali res dobro, spet drugi porazno slabo. Škoda, da sem prepozno prišel do audio-kontakt sobe, ker me je res zanimalo kako igrajo JAMO R909. Mogoče bo pa v Zagrebu ponovna priložnost. Drugače pa vsa zahvala TIFT-u (KEF, Cambridge Audio, ...), ki nam je nepričakovano častil vse (vstopnico, kosilo, pijačke,...). Kapo dol.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Flagship model verjetno ne igra ravno zanič. Je pa zaradi svoje zasnove verjetno cela znanost, da ga dobro postaviš v prostoru da zaigra.
 

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Flagship model verjetno ne igra ravno zanič. Je pa zaradi svoje zasnove verjetno cela znanost, da ga dobro postaviš v prostoru da zaigra.

Hec je bil... Da ne boš kaj zameril.
priden.gif