Hi Fi Audio - kotiček o avdio opremi

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Predlagam, da se v ta del piše, sprašuje v zvezi z avdio opremo, tehnologijo in avdio periferijo.
:cool:
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Predlagam, da greš v Digitalijo in jih poslušaš.
Oni so uvozniki za KEF in imajo tudi demo sobo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
kaj bump?
koga bi dvigno? zanimovo temo iz 2018?
 
Nazadnje urejeno:

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Evo, puščam vprašanje na tem forumu.. Iščem radio za doma, pa me zanima kaj mi predlagate.. Usb vhod, možnost povezave s telefonom... Ostalo nimam pojma, ker ne sledim tej sferi ter enostavno ne vem kaj sodobne tehnologije ponujajo.. Kvaliteta zvoka mi je srednje pomembna.. Kakšen predlog?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz pa ogledujem reciver Marantz NR 1200 in zvočnike Signature S 55 E.
Izgleda v redu, sem pa tu čisto zastarel. Bi blo?
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj sem bil tam. Kot kaže, ni preveč nekega izbora za reciverje.
Sem pa od zvočnikov pričakoval malce bolj bogato ... kaj pa vem, če bi morda dal gor kako LP plato z orkestralno muziko ... takole pa nikoli ne veš, kako so na oni strani radia fršterkarijo nastavili.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Z stereo marantzem ne morš falit. Zvočnike pa mal skombinirat in probat. Mogoče greš še v playroom, tam imajo v tem cenovnem rangu zvočnikov še recimo Qacustics, Indiana line, Focal, če se za nekaj evrov stegneš, dobiš pa že tudi kak KEF, Dali, itd. Cajt si vzam, pa sprobaj
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hvala. Kje pa je tisti playroom? Pri njih? Ker mi je pokazal samo tole kombinacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, meni je dober, ker ima dva reciverja, torej lahko spuščam v kuhinjo moji dragi Balado za Adelino, (bo pečenka bolj slastna), jaz v dnevni pa nabijam hevimetal :aplauz: .
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tole sem mislil dati gor v knauf :

Bowers & Wilkins CCM 362. Seveda dva. Imam kable že položene.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa so tile zvočniki (Signature in B&W) ok?
Koliko pa to da sape od sebe? Včasih smo se pogovarjali v W (RMS ali kako že?), danes pa tega podatka ni nikjer.

Sem svoje čase ganjal 600W zvočnike, kopija Rewoxa, v cimru 4 x 5 m. Mama tam v kuhinji se je počutila kot na Saturnu 5 :norec: .