HERE for Android

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik zoom pravi:
Uff... kaj jim pa je....

Nimajo pravic/licence za kaj takega. Danes moreš imeti za vsak k pravice in plačane pogodbe, licence itd....
bonk.gif


So me pa obvestili že sredi poletja, da imajo tudi to na TO-DO listi
wink-1.gif
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Pri Here maps mi je všeč možnost, da lahko točno izbereš točko kamor hočeš prit, tudi nekam v divjino, brez vpisa naslova ali koordinat. Na zemljevidu izbereš točko kamor bi rad šel in s prstom držiš, da to točko označi in jo potem izbereš za pot. Vendar to v Androidu ne deluje kot bi moralo. Medtem ko na Iphonu deluje pravilno. Namreč na Iphonu, ko držiš pritisnjeno na določenem mestu označi točko in ta ostane označena. Na Androidu se ob pritisku pojavijo znaki, ki pa zginejo ko umakneš prst. Tako, da moraš držat pritisnjeno in ko se pojavijo znaki z drugim prstom označiš znak s puščicami ki postane željena destinacija. Druga stvar, ki na Iphonu pravilno deluje, na Androidu pa ne je ta da če imaš odprt predvajalnik glasbe in Here se glasba utiša, ko Here daje navodila za pot in se potem spet pojača. To v Androidu ne deluje. Deluje pa pri Navigonu. Ne vem zakaj so to pri Iphonu dobro porihtali, na Androidu pa ne. Kdor ima iskušnje pri prijavljanju napak, bi lahko ti dve napaki javil in bi bilo koristno, če bi jih upoštevali.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Glede označitev točke na zaslonu deluje pravilno. Ko s prstom označiš položaj se ti pojavijo štirje krogci, nakar s prstom podrgneš (ne smeš umakniti prsta) in se postaviš na enega izmed krogcev in ti potem odpre menu za kar tisti krogec predstavlja.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Glede označitev točke na zaslonu deluje pravilno. Ko s prstom označiš položaj se ti pojavijo štirje krogci, nakar s prstom podrgneš (ne smeš umakniti prsta) in se postaviš na enega izmed krogcev in ti potem odpre menu za kar tisti krogec predstavlja.

Hvala za rešitev. Ostane še nezmožnost, da ob poslušanju glasbe se le ta stiša ko Here daje navodila za pot. Mislim, da večina od nas med vožnjo posluša glasbo in bi bilo to koristno. Kot sem že omenil to na Iphonu deluje. Prav tako deluje z Navgonom na Androidu.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Glede druge stvari pa pri meni deluje čisto v redu. Ko napove zavoj se mi glasba utiša in potem se znova vrne na prejšnji nivo. Imam pa Xperia Z z Android 5.1.1.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Vzamem besedo nazaj za vse kar sem napisal. Leon2007, sem preveril še na Samsung Galaxy S3 mini Android 4.1.2 in deluje v redu kot si ti rekel. Zgleda da je problem samo na tablici Asus Memopad HD 7 Android 4.2.2. Čudno pa je, da z drugimi navigacijami glasbo stiša, samo z Here noče.
Hvala in lep pozdrav!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Nova verzija... baje, da so malo spremenili.

Se mi ni še preneslo.

Citat:
WHAT'S NEW

It’s winter in Berlin, and we’ve been hard at work getting HERE Maps ready for the holidays. In this update you’ll find we’ve been polishing the app to make it nice and shiny , but we’ve also been laying the groundwork behind the scenes for some great new stuff in the new year. We’ve also been celebrating our first week as an independent company, so you might notice some minor changes in wording — but of course, it’s still the same great app. Grab the update and let us know what you think!
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni
Jaz imam pa probleme z iskanjem naslovov v offline načinu. Če je v offline mi ne najde nobenega naslova??? Včasih je to delalo?

Hvala
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Pri offline moraš biti bolj natančen.

Vpiši naslov, številko in mesto. Lahko s presledki. Bi moralo najdet.

Kateri naslov iščeš?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Ehm - dol potegnjene in shranjen na telefonu sem mislil.

Daj primer kaj ti ne najde - da probamo. Jaz sicer na japki - logika je pa ista.
Čisto konkretno. Sem v MB in vpišem recimo Dunajska cesta in mi ne najde. Tudi favorites mi ne pokaže, dokler ne dam na online način.
Sem pa opazil še eno zanimivo stvar. Downloadani zemljevidi so mi izginii??? Kot da jih nikoli nisem downloadal?? Še danes sem DL-jal Slovenijo, pa je sedaj nimam več? WTF??
confused-1.gif

Ampak zgornji problem je pri DL-janem zemljevidu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če nimaš slovenije dol, potem logično ti v offline ne najde slo naslovov.
Tko, da najprej raziskat zakaj nimaš slovenije gor.
imaš premal prostora mogoče?
katero drugo državo pa imaš?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Imam slovenijo gor in dovolj prostora. Zraven pa se mapo Avstrije. Ok recimo da razumem, da mi v offline ne prikaze nasova (v bistvu ne razumem). Zakaj pa mi favorits noce prikazati dokler ne dam na online?
A lahko kdo sproba kako njemu dela?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Meni tudi noče npr. Hammer Strasse 2, Graz.

Ko grem pa online, pa pokaže. Mal nerodno je vse skup, ko zaupaš in doma nič ne preveriš prej.

Instaliraj še google maps, za backup. Sedaj so tudi offline.
 
Nazadnje urejeno: