Herba Life

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Sestrična na veliko oglašuje in pije neke napitke Herba Life in je neke vlakninske in vitaminske tablete.
Iz njenih ust: da pije to 2x na dan, da se super počuti ker kao s tem dobi v telo prave količine vseh beljakovin, vitaminov, vlaknin,...da s tem tudi hujša, ker naj bi imel en obrok cca 200 kalorij...

Imate vi kakšne izkušnje s tem?
Je kdo to pil, jemal?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.155
2.341
113
v lokalni ostariji
staraaa fora... eni so pa sele zdaj pogruntal...

v glavnem nateg... oz placebo efekt...


mimogrede... nekje sem prebral da zna bit tale herbalajf kar hudicevo nevaren...
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Če je stari nateg ali ne, nimam pojma, ker se za take stvari nikoli nisem zanimala niti jih jemala.

Sestrično pa potegnejo v vse, kar na tem svetu obstaja... zato me zanima več o tem.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Na fitnesu je en pacient, ki na veliko oglašuje tale Herba Life... kao prehrana na rastlinski osnovi itd. Je pa drago ko [censored]. Futr za en mesc fitnesiranja (nič posebnga) pride tam okol 120€... Jst neb tega uzel že zarad tega, ker vidm kakšn folk to jemle oziroma oglašuje
smirk-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Verjetno oglašujejo na veliko tisti, ki to tudi prodajajo. Se mi zdi, da je en kolega očeta enkrat žical, da bi prodajala neko tako sranje od prehrane, ampak ni bilo nič od dega, na srečo
grin1.gif


lp
Peter
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Sicer hvala za odgovore...ampak vse je "baje" in "slišal sem".

Rada bi izvedela stvari od nekoga, ki je to preizkusil, ali kje napisan kak članek, raziskavo...
Nekako ne morem sestrični argumentirati, da naj tega ne je ker "baje" ni fajn
rolleyes-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Fajn je, samo dobiš tud kaj drugega ki je isto fajn za precej manj denarja. Čudežnih rezultatov s teh Herba Life ne bo... Vem da je kolega (ki je neki alergičn na sirotko al kaj jst vem kaj) prišla prehrana skor pol cenej kot Herba Life... Pač je popolnoma na rastlinski osnovi narejeno in je precej dražje.

Če se počuti fajn, če dobiva kondicijo pa še da hujša obenem naj kar še naprej jemlje to.... škodlo (razn denarnici) ne bo.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Kokr jst opažam (pa nisem strokovnjak) nekatere ti dodatki k prehrani bolj psihično zasvojijo v smislu, da so čist uničeni, če vejo, da so pozabil uzet določeno dozo. Da bi zasvojili fizično močno dvomim, ker je to še vedno samo koncentrat beljakovin, mineralov, vitaminov itd itd... uglavnm nič takega, kar bi lahko fizično zasvojilo. Je pa res, da je dobro te zadeve jemat z mero...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
A to prodaja Amway?
17758-icon_confused.gif

Ker točno to sem slišala iz ust človeka, ki jemlje in prodaja isto.

Sama sem še vedno mnenja, da je bolje dobiti vitamine in minerale preko hrane in ne umetno (pustimo to v času bolezni).
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
A to prodaja Amway?
17758-icon_confused.gif

Ker točno to sem slišala iz ust človeka, ki jemlje in prodaja isto.

Ne, ni Amway.
Je neka čisto svoja firma (pojma nimam od kod), ki naj bi se ukvarjala izključno s to prehrano, vitamini, dodatki... ne pa z vsem na tem svetu kot Amway
uf-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Mal zarad čudnga razloga si proti... "neumetno" vitamine pa minerale uživat, praviš? Verjem, da je v vsakdanji hrani glih tolk raznih konzervansov in "umetnih snovi" kot v teh dodatkih. Kle je samo fora, da nekdo pač ne požre 10 jajc na dan, ampak da si pomaga s koncentrati (primer pač).
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Aja, a vitamini in minerali, ki jih dobiš s svežim sadjem in zelenjavo, niso naravni?
17758-icon_confused.gif

Men je čist jasno, da je v naši hrani preveč umetnih dodatkov, zakaj bi jih pol še zavedno jemala, če ni treba?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Aja, a vitamini in minerali, ki jih dobiš s svežim sadjem in zelenjavo, niso naravni?
17758-icon_confused.gif

Men je čist jasno, da je v naši hrani preveč umetnih dodatkov, zakaj bi jih pol še zavedno jemala, če ni treba?

So naravni... je pa tud sveže sadje in zelenjava konkretno obdelano s škropivi
wink-1.gif


Zakaj bi jih zavedno jemal? Zato, ker so bolj praktični, ker so dobri po okusu in ker je razlika med kao neumetno prehrano in "umetno" prehrano tako minimalna, da ne odtehta dobrih lastnosti. So pa še vedno DODATKI k prehrani... to nekateri radi pozabljajo.