HENRY

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Itak. angleška liga je taman za njega...sploh pa dandanes je nogomet postal tak biznis, da igralci prestopajo kot jim paše..važne so cifre zapisane v pogodbi...
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Itak. angleška liga je taman za njega...sploh pa dandanes je nogomet postal tak biznis, da igralci prestopajo kot jim paše..važne so cifre zapisane v pogodbi...

se strinjam s tabo....zvezde gredo za denarjem
stupid-1.gif

samo poglejmo beckhama
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Zvezde gredo za denarjem ja.... a vi pa nebi šli?
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Zvezde gredo za denarjem ja.... a vi pa nebi šli?
smirk-1.gif

k da bi bili nevem kaka sirotinja. . . . .
jezen.gif
že tko al tko so vsi pouhni dnarja, da nevedo kam z njim, pol se pa proda še za 10% več, pa več, pa več, . . . .več, več,
crazy1.gif


kot pojejo cure. . . never enough
uf-1.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik aviator pravi:
ne ne bi šli

tebi sa ta zamerikaniziran materialni svet gabi, kajne?

to stari, take rabmo..... tibet, samostan, molitve, meditacije, mogoče malo tistega kung fu shita, pa je a, ne?



(sicer nimam nič proti temu, da me ne bo kdo narobe razumel in sem tudi za duhovni razvoj in napredek absolutno, samo sem to moral malo bolj slikovito povedati)
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik aviator pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Itak. angleška liga je taman za njega...sploh pa dandanes je nogomet postal tak biznis, da igralci prestopajo kot jim paše..važne so cifre zapisane v pogodbi...

se strinjam s tabo....zvezde gredo za denarjem
stupid-1.gif

samo poglejmo beckhama

keš pi*cke
evil.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Zvezde gredo za denarjem ja.... a vi pa nebi šli?
smirk-1.gif

k da bi bili nevem kaka sirotinja. . . . .
jezen.gif
že tko al tko so vsi pouhni dnarja, da nevedo kam z njim, pol se pa proda še za 10% več, pa več, pa več, . . . .več, več,
crazy1.gif


kot pojejo cure. . . never enough
uf-1.gif

Ja pa kaj misliš, da ima neka huda čustva do navijačev? Dva meseca, pa bo imel v barceloni še več privržencev...

Če bi vsi tako primitivno razmišljali, kot ti "ah sej ma zadost dnarja, kaj bi pa še rad.." bi si verjetn dons še zmer z golobi pisma pošilal. Pa ne mi govort, da je šport drugačen. Šport je biznis in nič drugega. Časi, ko je bil nekdo v svojem klubu samo zaradi navijačev in zato ker ga je klub vzgojil so mimo....
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik aviator pravi:
ne ne bi šli

tebi sa ta zamerikaniziran materialni svet gabi, kajne?

to stari, take rabmo..... tibet, samostan, molitve, meditacije, mogoče malo tistega kung fu shita, pa je a, ne?



(sicer nimam nič proti temu, da me ne bo kdo narobe razumel in sem tudi za duhovni razvoj in napredek absolutno, samo sem to moral malo bolj slikovito povedati)


ta AMERIKA je
stupid-1.gif


bravo
aplauz.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Časi niso več, da bi igrali s srcem za klub. So pa igralci še izjeme..tu pa tam se najde kdo, recimo Del Piero in Trezeguet v Juventusu, pa enih par v Manutd-ju. Odvisno kakšen odnos ima klub do igralcev.

Je pa sigurno med igralci v ozadju kakšna tekma kdo velja več in podobno. Ker če si fuzbalerji upajo stokati v medijih da jim je klub zmanjšal plačo za 20% potem ne vem več kaj bi reku...Saj imajo vse, Najlepša dekleta, vile, dobre avte,...nevem kaj jim še manjka da bi zadovoljlili svoje potrebe..Mogoče polet na Luno?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Če bi otroci iz afrike (tisti kateri znajo brat) brali naše poste bi rekli..."kaj pa še rabijo... vodo imajo, hrano imajo, obleke tudi" ... Pač imajo uni fantje večje stroške. Tud lepa dekleta tam verjetno niso zadovoljna, če jih po kinu pelje na Horsa
grin1.gif