HDMI-HDMI LCD LED prek Sagem TV komunikatorja

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
no, pol pa smo ze tak dalec da ti je priblizno jasno
evil.gif


lej, pac odlocit se mors al bi rad gledal tv prek sagema (torej siol IPTV) ali bi rad gledal dvb-t ali oboje. jaz sicer ne vidim potrebe po obojnem, ce imas sagema je to to. razen ce nisi zadovoljen s siolom. kakor komu pase a ne?
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Tole me zanima zato, ker zdajle na HD pri mnogih TV programih opažam pikslasto sliko. Za DVB-T sem pa zdele malo počekiral po netu, pa dosti folka piše, da je na HD slika zelo kvalitetna.

Naj omenim, da pri katodcu motnost slike ni bila opazna.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
hja, pol bo pa treba pac eno dvb-t anteno nabavit pa jo usmerit na oddajnik. do takrat pa zdrzat s siolom. ne vem, jaz sicer imam siol, nimam pa HDja narocenega, tako da nebi znal povedat. naceloma bi pa HD slika morala bit tud na siolu ok!
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
S HD imam v mislih TV monitor, ki podpira HD sprejem. Še posebej je pa vidno, če prešaltam prikaz na 16:9.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Kater HD kanal boš pa lovil v sloveniji preko DVB-T? Slovenijo HD preko oddajnika Šance v Ljubljani? Ker drugje pomoje ničesar ni...
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Obstaja kak logičen razlog, da je slika na LG FLATRON-u M2380DF (zaslon s TV tunerjem) ob spremljanju TV vsebine precej slabša kot je bila prek starega katodnega televizijskega sprejemnika? V obeh primerh IPTV.

Ob ogledu vsebine, ki se predvaja z računalnika, je slika povsem ok.