HD filmi na internetu

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Od kdaj je pa joost v HDju? Ko sem jaz testiral joost, je bila kvaliteta slike porazna.
Joost ni HD, ne bi pa rekel, da je kakovost slike porazna. Na fullscreen se da zadevo čisto spodobno gledat.

Drugače je pa tole super, kljub temu, da imam 10/10 linijo mi na začetki malo traja, potem pa teče nornalno. Sploh si nočem predstavljat kako veliki bojo BlueRay rip-i, ko se bojo prijeli.
smile-1.gif
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Bluray ripov dobiš kolikor hočeš. Velikost pa je tam od 20-50 GB.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
PA eno vprašanje, ker nimam pojma
grin1.gif
Tak rip bp zaženeš prek raznih dvix player-ov itd?? In to funkcionira če bi comp na plazmo prklopu da bi lahk HD signal sprobal?? Vem ker ne bo šlo prek HDMi kabla da ne bo slika u nulo, bi pa mogla bit precej bolj kot z navadnega DVD-ja..





Btw a razni fajli filmov 720p ki so tm 8-13GB so fake??



Thnx...
 
Nazadnje urejeno:

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Jaz nisem prenesel še nobenega ripa, ker ga enostavno nimam kje pogledati v polni kvaliteti (1080p). Malo sem spremljal sceno takrat, ko so shekali hddvd in takrat se je dalo gledati samo prek PowerDVD. Kako je pa danes, ne vem, ker so uporabljeni neki posebni kodeki. Večina ljudi itak prenaša filme z 720p, po možnosti zakodirano z H.264 tako da je velikost od 4 - 8 GB, kar je povsem sprejemljivo in ni problemov s prikazovanjem.