HBOGO na Android TV

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Kupil sem Manta Smart Android TV televizor. Namestil sem aplikacijo HBO GO, vse s kodo, tako kot je treba, odpre se normalno, vendar ne morem gledati vsebin. Kje bi bil problem?

IMG_20200105_105124_1.jpg
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
mislim da ne,sej notr so zapakirani ene par let stari paneli samsunga in čipovje od hisensa

nima to nobene veze, to so proizvajalci ki pac niso pozegnani s strani googla, zato tud na straneh ponudnikov niso med podprtimi napravami.

pomoje edino kar lahko proba je da sideloada apk pa uporablja app namenjen za telefone/tablico
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
nima to nobene veze, to so proizvajalci ki pac niso pozegnani s strani googla, zato tud na straneh ponudnikov niso med podprtimi napravami.

pomoje edino kar lahko proba je da sideloada apk pa uporablja app namenjen za telefone/tablico
Čeprav zanimivo je to da oglašujejo netflix na svojih produktih
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Netflix ni problematicen, dela tud na najcenejsih kitajckih boxih :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Preveri, kako imas nastavljen DNS ... Sem recimo opazil, ce imas v uproabi DNS, ki filtrira reklamne pasice ( recimo 176.103.130.130 in 176.103.130.131), da potem HBOGo in tudi Netflix ne deluje ...

 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Netflix ni problematicen, dela tud na najcenejsih kitajckih boxih :D
Ni čisto tako. Mogoče mobilna verzija (za telefone in tablice), verzija za TV ma pa vedno več checkov in na napravah, ki niso požegnane s strani Netflixa (tudi če je box uradno požegnan za Android TV s strani Googla), enostavno ne dela. Recimo Telemachov EON box je že tak primer. Box je požegnan s strani Googla ne pa tudi Netflixa (zaenkrat) in Netflix enostavno ne dela (vrže napako, da ni podrta naprava, lahko ga pa castaš iz telefona). In kolikor sem slišal, je certifikacija cela jeba, sploh če nisi neka ogromna firma.

Pa če ti že rata usposobit kakšno starejšo verzijo, brez ustreznega HW za DRM, lahko pozabiš na streame višje kakovosti (HD, 4K). Večina kitajslih jajc tega nima, so pa tudi takšni, ki imajo, in nekateri celo Netflix certified. Imaš tudi kar nekaj TVjev, ki imajo gor Netflix (+Netflix gumb na dalincu) uradno na čisto svojem dokaj basic smart OSu, če se je proizvajalec dogovoril z Netflixom. No nazadnje sem pa dobil v roke celo dongle (Android TV), ki ima prednameščen Netflix in Netflix gumb na dalincu, vendar jim je očitno deal z Netflixom propadel in ko app odpreš ravno tako javi, da naprava ni podprta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Sem vse probal, pa mi ni nič ratal. Sem pisal na HBO podporo, pa so rekli, da bo treba počakat na posodobitev. Zdej pa gruntam, ali naj vrnem televizor ali naj kupim še Xiaomi Mi Box S. Manta TV stane 220€ pa dodam še teh 70€ za box. Če pa kupim drug televizor, ki podpira HBOGO sem pa kuj na 400€ ali več.