Hamburger ?

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Ja meso naj rihtajo tko kot je treba, pa bo 50% bolš. Pa mogoče bi jst nekak pogruntal bolj vročo ploščo.....ostalo jima nič ne zamerim preveč, hamburgerjev je tolk kot imašm idej. Samo classic pa cheseburger bi jst zagotovil v stalni ponudbi, kot se šika z vsemi priteklinami.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
On je bolj ciljal na to, da bi bilo tebi morda bolj dobro, če ne bi vedel koliko "napak" je bilo storjenih med pripravo.
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
On je ciljal in falil.....sej ne jem z očmi
hysterical-1.gif
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Torej kje jeste DOBER HAMBURGER v LJUBLJANI ? Rabim kak info, tako da je dostopno z AVTOM !!! Pa ne mi ponujati razne mcdonaldse, hood burgerje...,horse...ipd
redface-1.gif

Osebno prisegam na dva: hood burger in pa burger v Irish Pubu na Prečni.


P.S.: V Bunkerju ga pa še nisem poskusil. Ko sem bil tam, kuhinja okoli četrte popoldan (še) ni delala.
crazy1.gif


@twinman: Moj burger v Hoodu je možakar pokril, da se je sir stopil.
 
Nazadnje urejeno:

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Torej kje jeste DOBER HAMBURGER v LJUBLJANI ? Rabim kak info, tako da je dostopno z AVTOM !!! Pa ne mi ponujati razne mcdonaldse, hood burgerje...,horse...ipd
redface-1.gif

Osebno prisegam na dva: hood burger in pa burger v Irish Pubu na Prečni.


P.S.: V Bunkerju ga pa še nisem poskusil. Ko sem bil tam, kuhinja okoli četrte popoldan (še) ni delala.
crazy1.gif


@twinman: Moj burger v Hoodu je možakar pokril, da se je sir stopil.

Napredek.......al pa samo nekonsistentnost. Upam, da je prvo. Ali pa celo spremljata Alter.
aplauz.gif
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
KSZ

Danes bil v Hoodu in jedel dvojnega classic. Lahko bi bil vecji kruh, drugace pa je zadeva okusna. Omaka mi je bila vsec, vendar mi je vecino omake itak steklo ven skozi tisto papirnato vrecko, v kateri dobis burger.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik twinman pravi:
Napredek.......al pa samo nekonsistentnost. Upam, da je prvo. Ali pa celo spremljata Alter.
aplauz.gif

Bi rekel nekonsistentnost.
Tega je namreč že cca. 2 meseca, mislim da je tvoj zapis nastal precej kasneje.
Je šlo pa za pakirano šnito cheddarja in ne za brie.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Aja, še nekaj mi je pri Hood-u všeč: ponuja Pippove omakce, ne pa tiste kislice od Tabasca.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Sem šel probat včeraj, meni je zadeva glede na ponubdo pri nas nadpovprečna, krompirček tudi zelo dober.

Najbolj od vsega me moti neorganiziranost. Pleskavic jim je zmanjkalo ob 18:00...
smirk-1.gif

Je potem, čez 15 minut, uletel en tip z Golfom 3 in pripeljal nekih 20 pleskavic v "tupperveru", zmanjkalo jima je rukole, Pipp omake...
Je ta tip, ki se je pripeljel z Golfom, skočil v Spar po rukolo, čeprav mu jo je "burgermaister" po telefonu naročil predhodno skupaj z mesom.

Glede na to, da sta v pogonu že par mesecev, bila v zadnjem času precej po medjih in sta prepoznavna, bi lahko malo bolje tole organizirala.

Ne pa, da drug drugemu po pildkih brskata in sprašujeta tam po "placu" kaj je kdo naročil, da konstantnih težav z zalogami ne omenjam.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Kot rečeno, vsaj "emabalažo" bi lahko dala delat neko polivinil varijanto, da ti ne teče vse po rokah. Al pa đakuzi pa da grem lohk not pojest in nej teče pol po mili volji!
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Zakaj že? Jebo vas študiran folk. Temu se reče pomanjkanje izkušnje, ker po zadnjih podatkih se ni nihče rodil pameten in izkušen, razen uporabnik Alterja z imenom Utiševalec, ta pa res vse ve. Ready to use as you open him.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
.. aja, med tem, ko sem jedel, sem ujel, da jima je zmanjkalo tudi krompirja. Pa reče prvi ;"Ej sam še en krompirček(porcija) je v hladilniku", drugi pa prbije "bova mela pa manj za delat".
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Po mojem jih najbolj hebe, ker sploh nista računala na tak naval (reklama zagrabila + Alter + ... ) - imeti pa robo "na zalogo" pa potegne (vsaj) dva problema za sabo - predfinanciranje zaloge + upad kvalitete ("prestara" zaloga) in celo morebitno "zgnitje" zaloge.

Pa za KANBAN verjetno še nista slišala.
tongue-1.gif


Aja - tole pa Notranjca in mehkega: Če že mate altermeet bi se spodobilo vsaj omeniti!
jezen.gif