Grozljivka za najstnico

Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Tole kar ste predlagali je no go. Vsaj pri naših ne bi šlo. Očitno je tokratna generacija najstnic malo ubrisanih, norih...ker vse padajo na krvave grozljivke. Gledajo filme ala Labirint itd... mogoče kakšen Turistas, Texaški pokol z motorko... moja je na koncu rekla...samo tako malo strašnega si našla
frown-1.gif
.


Mah, itak... takšne vrste grozljivk tudi meni kot mulcu niso bile grozne, še vedno mi niso grozne. So samo ogabne in trapaste. Zares grozljivi in strašljivi filmi z veliko napetosti so ponavadi zelo malo krvavi ali praktično nič. Duhovi, vesoljci in podobna neznana bitja in sile naredijo film grozljiv. No, vsaj meni. Pri nekje 11-12ih sem gledal Alien, super stvar prave groze.
Za otroke priporočam Insidius popolnoma nič krvavo in brez ubijanja vse povprek pa vseeno precej grozljivo.
wink-1.gif
Tudi Krog ni nič krvav ali pa The Others.... pa še se najde.

GLEDE DUHOV ja ne vem no.....

mogoče ROOM 1408, the hunting in connecticut, pa mogoče še OUIJA
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
Tud moja 2 predloga sta dobra glede duhov....
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Tale Sinister... je verjetno prvi del ok. Kaj pa naslednji deli? Si kakšnega videl?

Meni so namreč grozljivke všeč. Pa ne tiste, kjer šprica kri ala Petek 13, Žaga, ....
 

B81

22. jul 2007
34.525
8.970
113
Emmanuelle se je gledalo v 80-ih.... mater kam gre svet
evil.gif


Sicer pa današnje grozljivke so bolj neki sadistični filmi, ki lahko človeka malo "zmedejo"...
kak Amytyville ali kaj podobnega...to so grozljivke.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
V zadnjem času sem gledal dosti grozljivk in najbolj odfukana, odpiljena in daleč najbolj morbidna grozljivka se mi je zdela

The Eyes of My Mother (http://www.imdb.com/title/tt5225338/).

Res dark film.