Grozljivka za najstnico

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Kakši starši takša deca, tu nikaj nemreš.


Še kot mulci v osnovni šoli smo šli v kino gledat film Demoni in Demoni 2.

To sta bila ta prava za tisti čas (konec '80)

Pa smo vsi mulci zrasli v dokaj normalne osebke...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Se strinjam z obema, samo nekateri staši bi v roke otroku posadili tudi pištolo še prej pa bi jim dovolili pogledati kako streljačino z mnogo krvi .
Televizorja nisem gledal ker ga nismo imeli do svojega 10 leta pa sem tudi shajal brez grozljivk itd.. Smo pa hodili v kino gledat risanke in pozneje vojaške filme ..bitka na Neretvi ...
Saj pravim, generacije smo si med sabo različne vendarle pa verjetno ni vse naj za odraščajoče otroke starši dandanes precej stvari in dejanj otrokom tolerirajo oz, jim dopuščajo kar je po eni strani za vzgojo nujno ni pa v določenih primerih vzgojno.
Sam bi ji raje zavrtel KEKCA .----
 

Hellreiser

Pripravnik
6. mar 2015
111
0
16
Se spominjam, ko sem hodil v srednjo šolo na Jesenice in je ven prišel kakšen nov kung fu film, pa to je potem še par tednov bilo na Jesenicah polno nindž. Vsi zapečeni so mahali z nogami in razturali oh in sploh...
Hočem povedat, da na mladino filmi zelo vplivajo in jim je treba pri teh letih plasirat bolj nežne filme.
Z grozljivkami sigurno ne narediš nič dobrega otroku...
Najdi na Par...u film Flicka (konji), pa ne boš nič zgrešu za dekliški večer.
lp
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
KSZ, če ne pride grozljivka v poštev, potem pa priporočam Pitch Perfect serijo...(nekakšna pevska tekmovanja srednješolcev, zelo nedolžno in brez nasilja)
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
tale jim bo pošteno dviginla kocine (če jih že imajo)
smile-1.gif


http://www.imdb.com/title/tt0387564/
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
Hvala vsem za mnenja. Tako v plus kot ona druga.
DLL sem Krik pa bomo videli.
Kar pa se tiče moraliziranja ali je primerno ali ne.... čas bo pokazal. Zaenkrat je zelo odgovorna mlada gospodična.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Tole kar ste predlagali je no go. Vsaj pri naših ne bi šlo. Očitno je tokratna generacija najstnic malo ubrisanih, norih...ker vse padajo na krvave grozljivke. Gledajo filme ala Labirint itd... mogoče kakšen Turistas, Texaški pokol z motorko... moja je na koncu rekla...samo tako malo strašnega si našla
frown-1.gif
.


Mah, itak... takšne vrste grozljivk tudi meni kot mulcu niso bile grozne, še vedno mi niso grozne. So samo ogabne in trapaste. Zares grozljivi in strašljivi filmi z veliko napetosti so ponavadi zelo malo krvavi ali praktično nič. Duhovi, vesoljci in podobna neznana bitja in sile naredijo film grozljiv. No, vsaj meni. Pri nekje 11-12ih sem gledal Alien, super stvar prave groze.
Za otroke priporočam Insidius popolnoma nič krvavo in brez ubijanja vse povprek pa vseeno precej grozljivo.
wink-1.gif
Tudi Krog ni nič krvav ali pa The Others.... pa še se najde.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Kaj pa tole:

stephen-king-it-poster.jpg


Sem ga gledal kot mulc in se spomnim da se mi je zdel kr grozn...čeprav se zdaj ne spomnim več zgodbe.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
smile-1.gif
to se je v začetku 90's vrtelo na TV..

Se spomnim poplav 91 prvi razred... Pa začne nekaj brbotat v umivalniku pri tabli... Čez 5sec pa črna greznica vn čez odtok....

hysterical-1.gif


Še A380 se ne avakuira tok hitr kukr smo se mi teleportiral na hodnik takrat
hysterical-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Kaj pa tole:

stephen-king-it-poster.jpg


Sem ga gledal kot mulc in se spomnim da se mi je zdel kr grozn...čeprav se zdaj ne spomnim več zgodbe.

Odlična ideja
zmaga.gif
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Dej jim kake Gremline ali pa Goonies, to je za to starost. Če ne jih pa na srednjo mesarsko vpiši.