Greta

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.999
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
Vi se delate norca, a o Greti bodo posneli film:
1702766860959.png

Igralka je ze izbrana
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.921
819
113
Naj to mularijo postavijo na realna tla:
"Tako, škode je za 4000€, posekali in pripeljali bomo drugo smreko, prevoz in vse boste pa plačali vi trije"
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
Niti ne. Do neke mere imajo nekateri mladi kar prav.
Recimo jaz se spomnim, kako sem fotru težil, ko je vrgel papir skozi okno od avta. Pa da naj ne zliva olja od avta v grm.:obesise:
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Saj to je jasno. Dokler se Kitajska, preostala Azija in ZDA ne lotijo izpustov, je ves naš trud prdec v veter.
jaz pa mislim, da ne. jaz mislim, da bi se morali še bolj truditi in organizirati še več protestov, na katerih bi od države zahtevali neizvedljive stvari, za katere se nam sploh ne sanja, kako jih doseči, koliko nas bo to stalo ter čemu vsemu se bomo morali zaradi tega odreči
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
Saj to je jasno. Dokler se Kitajska, preostala Azija in ZDA ne lotijo izpustov, je ves naš trud prdec v veter.
Zakaj bi se jih sploh lotili?

Sploh pa, EU je zmanjšala izpuste v veliki meri predvsem na račun Kitajske in ostalih vukojebin, ki ceneje proizvajajo izdelke za EU potrošnike. V čem je sploh fora tega prelaganja izpustov iz enega na drugega? In zakaj se tako bojite C02?

climate activist.jpg
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.708
113
Po naslednji svetovni vojni se bo količina CO2 izpustov krepko zmanjšala, verjetno za kar nekaj sto let. Zato se ne sekirajte, saj bo kmalu prišla.
1. CO2 izpusti so se zmanjšali tudi v letih corone. Vsaj v prometu, kjer je baje ful problem in je nujno nekaj storiti ter spraviti narod na elektriko, oziroma jih prisiliti, da smo doma. Zato smo imeli potem tako lepo vreme in se je planet za trenutek nehal segrevati.
2. V Evropi obstaja država, ki bi rada ljudi prisilila, da gredo na ogrevanje na elektriko zaradi CO2 izpustov, po drugi strani pa ponuja subvencije za povečanje letalskih prevozov na relativno bližnje destinacije.
:evil: