Greta

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
verjetno je bilo posneto na privat travniku, potem pa so poslali še nekoga, da se je sprehodil po Savi Dolinki in naredil nekaj fotk po reki, s Karavankami in Mežaklo za ozadje. ostalo so naredili fantje za računalnikom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
Sedaj, ko si nenadoma odkril, da je bila reklama narejena računalniško, si seveda najpametnejši na svetu, vsi drugi pa bedaki, ker tega nismo vedeli. :bonk:
Ničesar nisem nenadoma odkril. Prebral sem članek, hkrati pa tudi vem, da bi za realno snemanje kaj takšnega z vsemi temi avtomobili, ki jih vidimo, bil to velik projekt z veliko ekipo, ki nebi ostalo neopaženo in bi zagotovo morali dobiti en kup dovoljenj. Tako je pa na kraj očitna prišla zelo majhna ekipca in zgolj posnela nekaj minut kulise. Gre samo za splošno razgledanost o teh stvareh in nekaj zdrave logike.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
spet se je izgubila poanta

poanta je pa, da so spet woke zeleni norci padli ven zarad narisane reklame in jo prepovedal

ker so se narisani avtomobili kao vozili po neokrnjeni naravi... memgrede, po savi, v katero smo v zlati jugi spuščali vse industrijske odplake pa kanalizacijo najbrž tud
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.185
3.111
113
private land... a si pri nas dejansko lahko lastnik reke in bregov?
Evo kulise
1700859795856.png
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
213
213
43
Od tega je. Sajovic iz Svobode! :valjamse::valjamse::valjamse:
Zakon o pitni vodi je takole omejeval!

Poglej priponko 76478
Ja ja, ampak on je samo obnovil obstoječ objekt... pa mal razširil, pa dodal škarpo skoraj v strugo... naj mu hudournik odnese vse skup, golazen pokvarjena. Jaz se pa za dvig strehe je.em že skoraj leto z butastimi birokrati in TNPjem....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.475
9.199
113
mogoče pa bi Greta tole požegnala.
gospa na posnetku našla G Point.

in snemano na privat zemlji brez cgi.
v reali pa taki avti ne vidijo makadama.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.930
5.463
113
Ja ja, ampak on je samo obnovil obstoječ objekt... pa mal razširil, pa dodal škarpo skoraj v strugo... naj mu hudournik odnese vse skup, golazen pokvarjena. Jaz se pa za dvig strehe je.em že skoraj leto z butastimi birokrati in TNPjem....
Tako je to.... če si se pa lotil vznemirjat črtastega medvedka :p
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.384
2.289
113
Ja ja, ampak on je samo obnovil obstoječ objekt... pa mal razširil, pa dodal škarpo skoraj v strugo... naj mu hudournik odnese vse skup, golazen pokvarjena. Jaz se pa za dvig strehe je.em že skoraj leto z butastimi birokrati in TNPjem....
A ni blo v Trent isto?
Ti pa le hišco mal prestau, da bo trauca rasla :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.930
5.463
113
Problem je ker tam hiš'ce stojijo še preden je sploh prišel TNP....

....ampak ja....par NVO "naravovarstvenikov" mora upravičit svoje plače in posledično grenit lajf folku ki je bil tam še pred nastankom njihovih službic....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.475
9.199
113
indija in kitajska pokazale sredinec...

jebe se njim za zaveze in prihodnost...

jebeno preveč jih je.