GRAWE?

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
A je mogoče kak agent od graveja prisoten in bi mi prosim lahko povedal koliko pride zavarovanje delnega kaska za kombinacijo (črke se ne spomnim) krije pa stekla? Sem plačal zavarovanje pa mi se zdi da je pri omenjeni kombinaciji prišlo do 100% podražitve v primerjavi z lani ? A je mogoče prišlo do napake al kaj drugega?
Lahko tudi na pm!
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Dokler se ne oglasi nekdo iz Grawe:

Pri GRAWE sta glede stekla dve opciji:
a) razbitja oziroma poškodbe standardno vgrajenih stekel , kakor tudi naleta divjadi ali domače živali (kombinacija D),
b) razbitja oziroma poškodbe standardno vgrajenih stekel (kombinacija E),

Če ti niso iz kombinacije E spremenili v D, ki je dražja in obsežnejša, potem ti ne morem razložiti razlike, dokler se ne vpogleda v obe polici.

Nisem iz Grawe tako da počakajmo, če se kdo oglasi.
smile-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Nimam zdaj police pri roki mam pa obe kombinaciji ena pokriva stekla ena pa gledala in divjad če se prav spomnim! Če sem napisal narobe bom jutri napisal in popravil! Mi je pa res čudno da bi se ena kombinacija v enem letu podražila za več kot 100% ostalo pa v primerjavi z lani se podražilo za cca 4 ojre!
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.054
1.461
113
39
Bo držalo...

D kombinacija je švignla iz 53 na 108 eur...


Hmm...po drugi strani pa se uvajajo neki popusti pa tako....tak pač je
smirk-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Z enim avtom sem se že prestavil na MB zdaj sta samo še dva za prestavit če ne bodo kaj bolj konkurenčnega skup spravli!