Gotof je!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik musicfreak pravi:
Ne vem kaj mešate nekateri Jankoviča tu. On je Ljubljano preporodil in večina ga podpira in ga vedno bo, ker vsaj nekaj dela. Kradejo pa itak vsi.

Zapufal pa res, če je to za vas preporod
bonk.gif

Vse kar dela dela na pol (za rajo) za sebe vedno naredi do konca.
Če bi mu ratalo da bi bil na mestu kjer je sedaj JJ pol bi videli koliko nezazidljivih parcel bi dobilo gradbeno dovoljenje.

Drugače pa kangler se je tudi trudil tu pa tam kaj naredit in smo vsi veselo pozabljali na njegove prejšnje napake, ko je pa kapljica padla čez rob so se pa pojavili vsi grehi za nazaj na katere smo že vsi pozabili.

Vzami si čas in prelistaj časopise za nazaj in boš videl kaj vse ima Jankovič na grbi.
Ko bo v Ljubljani padla kapljica čez rob boste morda nekateri spregledali, le da pri vas ta kapljica ne bo radar ampak mogoče nekaj drugega. Tudi pri vas že v kotlu vre, le da še ni prišlo do vrelišča.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
''G. Barada, mestni svetnik je prišel s kapuco na glavi in ovit v šal, s svojo bando in si Francija odpeljal pod pazduho pred množico!''

crazy1.gif


Z majico ''Gotof je!'' pa je Saša Pelko, ki pravi, da so proti glasovali še: ''Od 38 odštej mene, elektorje iz sd, elektorja iz Hoč ... Za ostale pa ne vem, je pa Kanglina koalicija bila enotna. Zgrožen sem
frown-1.gif
''
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja, Zoki je ok, se lepo smeje, zna slovensko, naj ma ... pa čeprav je zadolžil občino, da za sebe ne veste pa čeprav si je prodajal kmetijska zemljišča in spreminjal namembnost itd... Gre za še večjega šerifa kot je Kangler, samo da to dela bolj prefinjeno, preko poštnih nabiralnikov in drugih težje izsledljivih postopkov.

To mene in večine ne zanima, glavno da je Ljubljana lepa, urejena in si ma človek v njej kaj začet. Poglej si Berlin, ki ima dosti večjo zadolženost na prebivalca, pa bodo tudi preživeli.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
pa ti si prikrit desničar no..... Kako lahko daš takemu glas, men ni jasn. Kot bi jest dau Opankarju? wtf...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ljubljana je lepa? kaj pa je tam lepega, sem dosti tja hodil. Nabasano mesto, obkroženo z obvoznicami, umazana rečica in obupen promet.

Graz je lep, ne Ljubljana, Maribor pa itak.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
na srečo nisem žabar, bi ga šel pa pomagat zvlečt iz mestne hiše, če bi si ljubljančani upali to kar vam uspeva mariborčanom

Pri Jankoviæu je problem, ker bi se zbrali predvsem tisti butci, ki ga podpirajo. In potem bi morala policija miriti dve skupini ljudi dokler bi imel Jankoviæ še vedno svoj butasti nasmešek na obrazu.

Drugače pa Mariborčani... čestitke kljub neuspehu. Se morda ve kdo je glasoval zanj?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
pa ti si prikrit desničar no..... Kako lahko daš takemu glas, men ni jasn. Kot bi jest dau Opankarju? wtf...

Kaj si pa mel za izbiro v MB?

Kanglerja (reveža, ki je govoril po domače, Pivca (Ivanov zdravnik), Kancler (no ta bi lahko bil), Ujčič (jao, eh, Ivanov človek) pa smo že končali.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Si mislil z rečico Ljubljanico?
V Mariboru imamo še potoke večje kot pa je Ljubljanica pa jim ne rečemo reka
smile-1.gif

Mislim, da smo vsi dojeli, da si oh in sploh proti Ljubljani in da je Ljubljana grda blablabla...
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ljubljana je lepa? kaj pa je tam lepega, sem dosti tja hodil. Nabasano mesto, obkroženo z obvoznicami, umazana rečica in obupen promet.

Graz je lep, ne Ljubljana, Maribor pa itak.

Maribor je lep ja
hysterical-1.gif
To bo to...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
no nekatere pa zanima ker bomo skozi drzavni denar tako ali drugace placali davkoplacevalci. Ce je pa tebi vazno da ti je lepo ne glede na ceno ti pa priporocam kak hotel iz hilton verige na maldivih. Bo lepo, denar ti pa itak ni vazen kot pravis
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Seveda je, samo ga ti ne poznaš. Fantastično Pohorje par minut iz centra, reka Drava z izjemnim rečnim otokom, edini naravni otok na reki, z druge strani vinorodni griči, najbolj obiskan stadion v državi, Lent ob mogočni reki itd..

V Ljubljani pa sama megla.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...pa od kje vam da je LJ do grla zapufana...kje je tista tabela iz alterja, kjer je nekdo objavil kredite občin, LJ je nekje na sredi...še Krško je 2x bolj zapufan kot LJ na prebivalca...pa se noben ne pritožuje in ga omenja.
A morda ni jasno npr. da je 1mio eur na 100.000 prebivalcev, drugače kot 1 mio eur na 10,000 prebivalcev.
 
Nazadnje urejeno:

hulio

Pripravnik
25. dec 2010
118
2
18
vesolje
Ubogi narod imamo počasi vsega dovolj. Malo še manjka pa bo enaka situacija pred parlamentom. Prej je še pa treba Zokija & family potipat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ljubljana je lepa nimam nič proti njej ampak nekateri pozabljate, da ste v istem šmornu kot Maribor, le da pri vaš še ni počilo.
Ne morem pa verjet, da nekateri še sedaj ne spregledate oziroma nočete videt kako je Jankovič zapufal Ljubljano in kot je rekel Apollo8 bodo te grehe plačali davkoplačevalci.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
hehe snečko ti si naš.......
jebiga, jest če nimam izbire ne grem volt, že tko se mi ne da, če bi bil kakšen po mojem okusu. Mel sem namen it za Krambergerja, pa so ga fental...

to je to...
smirk-1.gif