Gotof je!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem zakaj še nima človek, osumljenec pri 12 kazenskih ovadbah, nebroj koruptivnih ravnanj, svoje teme na alterju.

Nekaj smo že pisali o njem v temi radarji, ampak to, kar se je zgodilo danes pa je sramota za našo državo in politični sistem.

Tega človeka so izvolili celo v državni svet. Ivan, a se ne boš oglasil? Žerjav se je že nekaj, samo on je papučar.

http://www.rtvslo.si/slovenija/kangler-se-pred-razjarjenimi-protestniki-skriva-v-mestni-hisi/296338

Sem bil tam na protestu, spet pridem, ko bo. Dajmo se zbrat skupaj, da odstranimo kugo iz Maribora. Leta 1681 smo se rešili kuge in postavili kužno znamenje, a spet se je vrnila, tokrat izjemno nalezljiva Dupleška kuga, ki je še Drava ne more odplakniti.








 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
20:03: Na Glavnem trgu izbruhnilo nasilje nad policisti. Posebne enote so spraznile večji del trga. (Večer)
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
se strinjam s tem, da se tipčka linča v celoti.... se mi pa zdi rahlo sick, da se ti oglašaš samo zato, ker prihaja iz desne stranke
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Spirit@ kakšen problem imaš? Sem iz Maribora, temu človeku sem dal celo glas, vendar pa se z njegovim vodenjem ne strinjam.

Ne glede na to ali bi bil ta človek levičar, sredina, desničar, prit takšnem ravnanju, ni razlike.

Kaj čakata žabari z Zokijem? a še ni naredil dovolj škode?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113


shocked-1.gif


Policija je tokrat hitra, je že v marici.

20:24: Iz osebnega avtomobila so župana presedli v policijsko "marico" in ga čez Glavni most odpeljali na varno.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
na srečo nisem žabar, bi ga šel pa pomagat zvlečt iz mestne hiše, če bi si ljubljančani upali to kar vam uspeva mariborčanom
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo naj ga peljejo v Vošnjakovo ulico v zapore.

Kdo je elektor, ki ima to majico?

Vidim v ozadju med elektorji bivšega ravnatelja I. gimnazije kamor sem hodil. Sram me je, da takšen človek podpira župana, kaj nima niti kančka vesti in morale. SLSofec je ratal in dela kot mu ukažejo. Prodal se je človek za ščepec centov, ki jih MOM mazne občanom.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prevzemam soodgovornost za okužbo Maribora, sem pripavljen na deratizacijo.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Danes še ena zmaga v vrsti za Kanglerja.

No sedaj vidite, na čigavi strani je policija in koga ščiti.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če ne bi bilo radarjev, bi Kanglerja še vedno imeli radi. Kljub vsem čudnim poslom o katerih ne bi niti vedeli, če mu ne bi ratingi padli zadnje tedne. Shit rolls down the hill.

Koliko glasov je dobil na volitvah?


PS: Je pa lopof, se vidi. S prodajo sena je zaslužil toliko denarja. Baje
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Ne vem kaj mešate nekateri Jankoviča tu. On je Ljubljano preporodil in večina ga podpira in ga vedno bo, ker vsaj nekaj dela. Kradejo pa itak vsi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, Zoki je ok, se lepo smeje, zna slovensko, naj ma ... pa čeprav je zadolžil občino, da za sebe ne veste pa čeprav si je prodajal kmetijska zemljišča in spreminjal namembnost itd... Gre za še večjega šerifa kot je Kangler, samo da to dela bolj prefinjeno, preko poštnih nabiralnikov in drugih težje izsledljivih postopkov.