Gotof je!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Nevem ki ti vidis tukaj neke vzporednice s kanglerjem in vsem, kar se je dogajalo kasneje po drugih krajih. In tukaj ne rabis nekih pametnih analitikov, kot v tem clanku, ker stvar je zelo preprosta: franca nam je dokoncno stopil na zulj, dana je bila pobuda, ki je naletela na zelo dober odziv, da se ga skine. Takrat je nam bilo vseeno ce je vlada bela, roza, zgornja ali spodnja, ker se o tem sploh ni slo, ampak o dupleskem lopovu. Kar se je dogajalo kasneje v ljubljani, z nami nima veze.
Razplet te zgodbe pa kaze na to, da je franca svoje lopovske podvige izpeljal vsaj 1x tako kot je treba, da se mu nic ne da dokazat. Se je po 6 letih ocitno vseeno naucil krast.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Točno tako in nič drugače.

In da je bilo temu res tako, je nato sledil šok, ker ni bilo kandidata za župana.

V kolikor bi se načrtoval levičarski pohod na oblast, bi pravi kandidat že čakal v ozadju.

Pol se je pa nekak pojavil FIštravec kot popolna neznanka pa se ga je pač obkrožlo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Mene je na proteste vabil znanec, ki je živel v Pernici. Kaj ima Pernica z MB? Plačanci ste opravili svoje, sedaj pa imate pravega župana s klobukom
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ne vem, kaj ima Pernica in Mb, ampak, če se dogajajo svinjarije, pa res ni važno, od kod si oz. gledat samo svojo vas..zato pa je pri nas, kot je.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Mene je na proteste vabil znanec, ki je živel v Pernici. Kaj ima Pernica z MB? Plačanci ste opravili svoje, sedaj pa imate pravega župana s klobukom
smile-1.gif

Ce je tukaj kaj placanega, je to samo tista tvoja deka mozganov na razprodaji. Drugace si tvojih ugotovitev in komentarjev zal ni mogoce razlagati
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Mene je na proteste vabil znanec, ki je živel v Pernici. Kaj ima Pernica z MB? Plačanci ste opravili svoje, sedaj pa imate pravega župana s klobukom
smile-1.gif

Župan pa je bil iz Zimice
hysterical-1.gif


Daj ne delaj se norca s takimi
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Drnovšek ga je iz onostranstva kontaktiral preko Ježovite.

In še pravljica o petmiutnem sestanku, obrobna zadeva, kot da bi kante za smeti postavljali, ne pa plenilskega sistema, ki bi prinašal v blagajno, da bi postali Monaco.
-------------------
Pojasnite zadevo z radarji. Kdo jo je zakuhal?

Na sodišču smo vse podrobno pojasnili. Uroš Kosi, strokovnjak za cestnoprometne predpise, me je prosil, da bi sprejel predstavnike Iskre. Sprejel sem jih januarja 2010. Pri meni so bili pet minut, nato pa so se šli pogovarjat na komunalo. Pol milijona evrov stroškov smo imeli z zastarelo tehniko (s semaforji, o. p.). Druga priča je na sodišču povedala, da je bil to projekt strokovnih služb občinske uprave, ne župana. Žal so primer izkoristili proti meni. Zgodbo so nato ponavljali slovenski mediji, tudi vaš. Mene so identificirali z radarji in med ljudmi se je to prijelo. Slika na sodišču pa je bila popolnoma drugačna. Šlo je za običajno rešitev, kot jo imajo v Gradcu, Berlinu ... Saj smo poskusili medijsko ublažiti primer, a takrat to ni bilo več mogoče. Leva politična opcija je zadevo izkoristila.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Drnovšek ga je iz onostranstva kontaktiral preko Ježovite.

In še pravljica o petmiutnem sestanku, obrobna zadeva, kot da bi kante za smeti postavljali, ne pa plenilskega sistema, ki bi prinašal v blagajno, da bi postali Monaco.
-------------------
To bi (poudarjeno) človek še prej verjel, kot pa pravljice o petminutnih sestankih..
wink-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
slovenija je premala, da bi imela 180+ kvalitetnih županov, 100 ali koliko kvalitetnih poslancev, nekaj 100 svetnikov itd itd
iebat ga. kakšen narod,takšni politiki ( ekstrakt naroda )
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Sicer sem tudi jaz bil za odstavitev Kanglerja, samo mi je sedaj žal.
redface-1.gif

Fištravec je žal huda polomija.

Vendar Kangler pa je moral oditi...