Gotof je!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ti so opravil teste v šoli?
Če misliš na teste iz samoupravljanja in temeljev marksizma ti moram priznati, da sem pogrnil na celi črti. Tovarišico učiteljico sem namreč vprašal, kako so lahko komunisti pošteni, resnicoljubni vzorni (kot je bilo prvo vprašanje na testu), ko pa: prvoborec, partizan, komunistični sekretar...krade jajca iz sosedovega kurnika. Lahko si le misliš, kako sem nadaljeval s pisanjem testa
evil.gif

one ko si zvezdico pa krogec obkrožu...
hysterical-1.gif


aja, saj nisi do tja prišel
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ti so opravil teste v šoli?
Če misliš na teste iz samoupravljanja in temeljev marksizma ti moram priznati, da sem pogrnil na celi črti. Tovarišico učiteljico sem namreč vprašal, kako so lahko komunisti pošteni, resnicoljubni vzorni (kot je bilo prvo vprašanje na testu), ko pa: prvoborec, partizan, komunistični sekretar...krade jajca iz sosedovega kurnika. Lahko si le misliš, kako sem nadaljeval s pisanjem testa
evil.gif

one ko si zvezdico pa krogec obkrožu...
hysterical-1.gif


aja, saj nisi do tja prišel
evil.gif
Se globoko opravičujem za trenutek slabosti. V odgovor sem namreč zapisal
Citat:
...Lahko si le misliš...
Komunistek in misliti je namreč popolno nonsens. Še enkrat se globoko opravičujem
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

- In ostal si teleban, kot si še današnji dan.

Namreč, tvoj zapis pomeni, da nimaš niti SŠ narejene, ker je bil predmet "Samoupravljanje s temelji Marksizma" namreč maturiteten. Žal
tongue-1.gif
.

Tudi meni se gravža, pa vendar takšne čase smo doživljali. Da se jih pa ti sramuješ na svoji lastni koži, se pa zahvali svojim bogovom presvetlim, ki so te poslali na ta svet ravno v teh dramatičnih časih, ki se jih tako izrazito sramuješ že vnaprej, kaj šele za nazaj
stupid-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.406
113
v lokalni ostariji
telex nima niti osnovne šole narejene. ker tak komunistek kot je on je ni rabil. so mu vse zrihtal. ker pa bi zdej rad spet stare privilegije pluva po sistemu (ker upa da se mu bo obrestovalo)
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
To so pač Mariborčani kateri so s pomočjo levih podpihovalcev vrgli nesposobnega župana in so sedaj zadovoljni s še nesposobnejšim levim županom. Danes nimajo več jajc iti proti tej garnituri, pa tudi podpihovalci so kar naenkrat utihnili.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maš pa vikend fraj
smile-1.gif


Sem pa zadnjič moral v garažno hišo tam pod Hoferjem, pa ni neka huda cena, eur na uro, če se ne motim.

Ker za vikend ni šans, da zunaj na coni dobiš plac.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kijev strogi center manj kot 1€ = 3 ure!
Moskva 500m od Rdečega trga 1€ skoraj 2 uri!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pa to je dražje kot v Ljubljani, pa še dlje časa traja čas plačevanja.

Ravno danes sem poslušal po radiu, kako se praktično nič ne gradi v Mariboru, da pa ima župan še kar nekaj planov z izleti na Kitajsko. Po županovo je za negradnje v Mariboru kriva izključno država, ki nakazuje čisto prenizko povprečnino, še načrtovanje proračuna so ustavili zaradi tega - pa menda nimajo druge občine višjo povprečnino?
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
telex nima niti osnovne šole narejene. ker tak komunistek kot je on je ni rabil. so mu vse zrihtal. ker pa bi zdej rad spet stare privilegije pluva po sistemu (ker upa da se mu bo obrestovalo)
Uf, še en jasnoviden komunistek. Pogleda v rdečo zvezdo, pa ve celo kdaj ima sosedova kobila ovulacijo
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
- In ostal si teleban, kot si še današnji dan.

Namreč, tvoj zapis pomeni, da nimaš niti SŠ narejene, ker je bil predmet "Samoupravljanje s temelji Marksizma" namreč maturiteten. Žal
tongue-1.gif
.

Tudi meni se gravža, pa vendar takšne čase smo doživljali. Da se jih pa ti sramuješ na svoji lastni koži, se pa zahvali svojim bogovom presvetlim, ki so te poslali na ta svet ravno v teh dramatičnih časih, ki se jih tako izrazito sramuješ že vnaprej, kaj šele za nazaj
stupid-1.gif
Kot sem ti že večkrat rekel- ne odgovarjaj mi, ko sediš pred ogledalom. Potem pa opisuješ sebe, namesto mene
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Pa to je dražje kot v Ljubljani, pa še dlje časa traja čas plačevanja.

Ravno danes sem poslušal po radiu, kako se praktično nič ne gradi v Mariboru, da pa ima župan še kar nekaj planov z izleti na Kitajsko. Po županovo je za negradnje v Mariboru kriva izključno država, ki nakazuje čisto prenizko povprečnino, še načrtovanje proračuna so ustavili zaradi tega - pa menda nimajo druge občine višjo povprečnino?

Počasi se baje začne zahodna obvoznica
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
Severno naj naredijo, to bi bil projekt za v učbenike, akademiki bi lahko delali doktorske naloge!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
3.1.4 Severna obvoznica V Mariboru vse bolj ugotavljamo, da mesto potrebuje sodobno mestno zbirno cesto v smeri vzhod – zahod na tudi levem bregu Drave. Na 8. slovenskem kongresu o cestah in prometu je bil predstavljen referat z naslovom »Severna obvoznica Maribora«, ki je obravnaval problematiko te cestne povezave in nakazal dve možni rešitvi poteka severne obvoznice. Projekt je zelo zahteven in v današnjih razmerah presega finanne možnosti, škoda pa je, da se je ustavilo tudi nartovanje.

Če najdeš ta dokument, ga pripopaj, ker me res zanima trasa
smile-1.gif


Je to to? http://www.drc.si/Portals/1/Referati/T5-Medved.pdf