GoPro Hero vs cenejše kamere

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Ali kvaliteta GoPro Hero kamere odtehta visoko ceno proti cenejšim? Namreč razlika cene je kar večkratnik...
Sicer pri nakupu tehnike oz. elektronike dam raje kakšen evro več, vendar pri kamerah pa cena zelo odstopa...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

XiaoMi Yi - kamera prekaša GoPro 3 in lecmalo zaostaja za 4-ko. Če pa upoštevaš še ceno 80€, pa je no,brainer. Poišči na netu kakšne primerjalne videe...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Xiaomi v kvaliteti videa ravno ne prekasa Gopro. Je pa zelo blizu, tako da ce nisi zahteven in ne rabis pogosto kamere je XiaoMi best buy.
Kot prvavi predhodnik na yt imas nesteto filmckov, kjer je primerjava med tema dvema modeloma.

Tudi jaz razmisljam da bi jo kupil.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Jaz sem v začetku leta kupil na netu SJCAM 4000 wifi za cca 70 evrov s poštnino vred in je za tako ceno vrhunski izdelek. Sem uporabljal 3 tedne na Filipinih, se potapljal, fural na skuterju, uglavnem zelo zadovoljen. Pa kul je, ker dobiš v kompletu totalno vse možne nastavke, 2x ohišje, edino floaterja in en teleskopski stick sem dokupil.

http://sjcamhd.com/compare-sj4000-series/
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Kejsi, a imaš kakšen video na Youtubeu? Ma zanima podvodni video. Tudi sam rabim kamero za -40m...
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Nimam, bom enkrat ob priliki nalepil. Ampak imaš na netu ogromno primerjav z različnimi Go Pro kamerami (side by side) in se obnese res uredu. Vtipki v Youtube "sjcam 4000 underwater" pa boš imel še preveč materiala za pregledat.

Za ta keš je top amaterska zadeva, vsaj za take uporabnike, ki kamero potrebujejo parkrat na leto. Če rabiš link (jaz sem ga vzel od enih Kitajcev, ampak pošljejo iz EU skladišča, tako da ni carine in davkov) javi.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Uzem gopro ali nic.

hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še enkrat - XiaoMi Yi ima kvalitetnejšo sliko od GoPro serije 3, o tem se strinjajo praktično vsi, tudi na primerjalnih testih. Pa še tisti, ki se ne strinjajo, si ponavadi lastijo GoPro in pač zagovarjajo svoj nakup.


Poglej nebo!
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
487
444
63
Ne vem, ali si si ogledal drugi video ki si ga prilepil do konca...pri 1.40 min si "poglej nebo".
Po videnem je moje mnenje, da je gopro boljša kamera. Mimogrede, ne lastim si nobene od teh kamer
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Kar sem jaz gledal so slabosti xiaomi v avtonomiji baterije (nujno moras imet dve ali tri baterije), pri kvaliteti pa pade na izpitu pri specifixnih kadrih, kjer je treba lovit kontrast , to je nebo, potem barvni vzorci oz. Mreze in pa WB.
Ampak se enkrat, tudi jaz pozrem vse to, za amatersko uporabo.

Je pa fajm vedet kaj kupujes, da niso prevelika pricakovanja in potem posledicno razocaranje.

Kot vidim je xiaomi postaja dobra firma. Imam njihovpower bank in je zakon. Mobitel tudi berem da ga hvalijo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po drugi strani pa se dajte vprašat, kaj boste s kamero.

Večino časa bo ležala v predalu....

Tako da se strinjam, da je pametno kupiti za "začetek" kakšen Bruce Lee izdelek.

Ki ima povsem solidne posnetke.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Po drugi strani pa se dajte vprašat, kaj boste s kamero.

Večino časa bo ležala v predalu....

Tako da se strinjam, da je pametno kupiti za "začetek" kakšen Bruce Lee izdelek.

Ki ima povsem solidne posnetke.

mi snemamo kr dost, lahka povem da je blo par trenutkov ko je gopro pokleknu sploh kako snemanje proti soncu, dvomim da bi ta vaš xoyomi bolš ponsel.