Google maps

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Normalen človek se v Nm vsede v avto, odpelje do Berlina po najbolj normalni poti (po avtobanu) in šele TAM prižge navigacijo, da ga pripelje do željenega naslova. Če je to okoli riti v varžet niti ni pomembno. Važno, da na koncu zadane cilj. In to je v osnovi smisel navigacije.

Ko se vozis malo veckrat kot do lokalnega merkatorja potem ti hitro postane jasno, da je gugl maps nepogresljiva aplikacija, predvsem zaradi prometa, kjer je to se najbolj azurno, navigacija v avtu je skoraj kot ce nimas prometa. In ko za isto pot potrebujes ali 7 ali pa 10 ur je razlika. Mnogi ne hodijo na izlet in jim ni vseeno koliko casa se vozijo.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Točno tako, jaz imam 2x tedensko malo daljšo pot in imam stalno vklopljen google maps preko carplay-a. Res super stvar in zelo natančna. Točno veš kaj te čaka, prilagajaš pot, prihraniš lahko ogromno časa. Vgrajene navigacije še sprobal nisem.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Se čisto strinjam. Če dodaš še odlična iskanja (prilagojena uporabniku tudi zaradi sledenja :fredi:), je pa vse skupaj itak odlična storitev. Kdor to pač potrebuje, mu na poti res prihrani veliko časa in živcev. Kot star junec se še spomnim, kako smo hodili okrog z zemljevidi (ali tudi brez). Pa imam precej dober občutek za orientacijo in sem se kar dobro znašel, če se primerjam s kolegi. Vendar - v zadnjih desetletjih se je enormno povečal promet, nastalo je vrsta novih infrastrukturnih zadev in podjetij.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113
Normalen človek se v Nm vsede v avto, odpelje do Berlina po najbolj normalni poti (po avtobanu) in šele TAM prižge navigacijo, da ga pripelje do željenega naslova. Če je to okoli riti v varžet niti ni pomembno. Važno, da na koncu zadane cilj. In to je v osnovi smisel navigacije.
Se strinjam.
razlika je samo, da ti prides v Berlin 3 ure kasneje kot jaz.
dokazal pa si, da znas table na AC brat in si nasel Berlin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jinetera