glupe seksualne izkusnje??

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Enkrat sem korenjaka "pičil" v napačno luknjico (ponesreči
evil.gif
, tak se je ustrašla.

hysterical-1.gif

Mlad in neizkušen ?

Iskal pri popku?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ČČ je bil na pogrebu daljnega sorodnika daleč od doma, potem pa prespal tam pri nekih znancih- pri okoli 35-letnemu paru XX (on) in YY (ona).
Prišel je večer, znanca spravita svoje otroke spat. ČČ pade v debato z XX in kmalu ta nanese na debato o različicah seksa (swinganje...). Nakar XX predlaga da bi ČČ preizkusil YY, če je za to, XX bi pa bil na varni razdalji pri njenih oralnih površinah. ČČ je v zadregi, na koncu vendarle privoli.
5minut kasneje je ČČ že na/pod/za/pred YY.....

Naslednji dan XX in YY predlagata za ponovitev srečanja, vendar s to razliko, da bi se takrat pridružila še mlajša sestra od YY.




....to be continued...maybe...someday
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
ne-ne-1.gif
AA je njena sestrična. Ona pa je CC. Vsaj zoprna je tako (kot muha).





hysterical-1.gif


Noker
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Po nekem pikniku in raznih "igricah"...me povabi h sebi spat..., češ pod pogojem, če se zadržim, nad vratom. Rečem ok..., samo zdej je na tebi, da narediš "moove".

Greva do nje..., delava vse kar se da delat zgoraj brez in v spodnjem perilu. Nalašč nisem hotel it dalje (pogoj). No in tako celo noč, cel dopoldan...del popoldneva..., ne vem, če mi ni stal 24ur non stop. Se grem domov stuširat, pa nazaj, da greva na večerjo..., sem dobesedno komaj hodil, ker so me jaj** tok bolela (kot rečeno, bil na preži skor 24ur). Prideva do nje..., končno akcija..., odprem kondom....in mi dol pade....

po tem, ko mi je 24 ur stal ko kamen.
hysterical-1.gif



Hvala bogu, sem imel naslednji dan in še nekaj mesecev popravni izpit.
grin1.gif



evo to je prava glupa seksualna izkušnja
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
To se mi je tut ze zgodilo, da sem bil s super fino, res sem si jo želel pokotat ze nekaj časa,
nanese nato, pa zadeva ni stopla. Od živčnosti al kaj. Sej pol je, samo se je revica matrala ene 5 minut spodaj.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Po nekem pikniku in raznih "igricah"...me povabi h sebi spat..., češ pod pogojem, če se zadržim, nad vratom. Rečem ok..., samo zdej je na tebi, da narediš "moove".

Greva do nje..., delava vse kar se da delat zgoraj brez in v spodnjem perilu. Nalašč nisem hotel it dalje (pogoj). No in tako celo noč, cel dopoldan...del popoldneva..., ne vem, če mi ni stal 24ur non stop. Se grem domov stuširat, pa nazaj, da greva na večerjo..., sem dobesedno komaj hodil, ker so me jaj** tok bolela (kot rečeno, bil na preži skor 24ur). Prideva do nje..., končno akcija..., odprem kondom....in mi dol pade....

po tem, ko mi je 24 ur stal ko kamen.
hysterical-1.gif



Hvala bogu, sem imel naslednji dan in še nekaj mesecev popravni izpit.
grin1.gif



evo to je prava glupa seksualna izkušnja

Važno, da ti je uspelo.
cheer.gif

Svaka čast.
nahrung002.gif


Me pa zanima nekaj. Zakaj si se moral iti DOMOV stuširat? Se nisi mogel pri njej? Ali je bilo to zaradi novih oblačil?
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Sej veš kako je jebachi grejo k punci samo sexat, zihr ni mela pravega gela za tuširat pa kremic za namazat, jasno!!!
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
in zakaj se ni pod tušem enostavno olajšal? Kup vprašanj se poraja, na tone ...
hysterical-1.gif
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Sej veš kako je jebachi grejo k punci samo sexat, zihr ni mela pravega gela za tuširat pa kremic za namazat, jasno!!!

pravi metroseksualc
smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Me pa zanima nekaj. Zakaj si se moral iti DOMOV stuširat? Se nisi mogel pri njej? Ali je bilo to zaradi novih oblačil?



Ne vem zate, ampak jaz si po tuširanju menjam vsaj boksarce in štumfe..., rezervnega para pa na žure ne nosim s sabo.
grin1.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Me pa zanima nekaj. Zakaj si se moral iti DOMOV stuširat? Se nisi mogel pri njej? Ali je bilo to zaradi novih oblačil?



Ne vem zate, ampak jaz si po tuširanju menjam vsaj boksarce in štumfe..., rezervnega para pa na žure ne nosim s sabo.
grin1.gif




Izjem ni?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Me pa zanima nekaj. Zakaj si se moral iti DOMOV stuširat? Se nisi mogel pri njej? Ali je bilo to zaradi novih oblačil?



Ne vem zate, ampak jaz si po tuširanju menjam vsaj boksarce in štumfe..., rezervnega para pa na žure ne nosim s sabo.
grin1.gif




Izjem ni?



Kako lahko sploh pomisliš na kaj takega?
shocked-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
da še vam jaz mojo zaupam, dokler je še sveža
grims-1.gif


kdo: zelo potrebna fant in punca v zgodnjih 20ih
kje: MB, ledina, osebni avto

torej po dveh pijačkah in parih
evil.gif
pogledih se odpravima na omenjeno lokacijo. pač prvo še na sprednjih sedežih se spravlama zraven in se odločima da grema nazaj, ona skoči kr med sedeži, jaz pa kr je moj avto lepo kulturo v gatah skočim ven.
na bližnjem polju slišim neko šumenje in poznavalsko ugotovim da je najbrž kaka veverička ali srnica, smo le pod obronki pohorja. no in potem zadaj akcija nakar pride nekaj črnega iz koruze ona tega ne vidi ker je obrnjena v drugo stran, pa pač rečem lej lej .. neka živina, pogledama oba malo boljše pa je bil nek avtohtoni prebivalec al neka čudna kreatura ki je čepel ob avtu, ko sma ga opazla je šel nazaj v koruzo ..

aja in najpomembnejše .. njo je minlo in sma šla
rolleyes-1.gif


grin1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jaz sem šel pa enkrat z mojim psom na sprehod po nekem sadovnjaku in ravno zmotil dva v katrci, ki sta se priravljala na velik skok.
grin1.gif