glupe seksualne izkusnje??

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
sral z eno svabico v diskoteki, poletje, alkohol, house... pa se vsedema malo za mizo, ze cela preslatana pa zrajcana, kjer je sedela njena kolegica pa neki tip ki je bil z njo, pa frajerka tebi nic, meni pa, seze z roko pod moje hlace, pa vzame zadevo ven, pa zacne "lupit banano"... (kakorkoli). hkrati se hladnokrvno meni s kolegico, ona pa vmes samo pribije geil&schön in se menita dalje
13.gif


tisto noc sem potem izvedel manever nategni in pobegni
smirk-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ce je bla pa to fantazija... pol pa tud
uf-1.gif




ne-ne-1.gif


to mi je bla najbolj cudna izkusnja do zdaj
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ti ga je ze katera ribala v diskoteki pred kolegico, s katero se hkrati meni o nemskih popstars?
bonk.gif


to mi je blo cudno
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Bol čudna izkušnja:



ded xy pri jebačici yx. se onegavljata in ližeta, nabijata ene 20 minut, ko pozvoni na vratih.



yx gre pogledat kdo cingla. bila je njena kolegica qy. Nakar po 2 minutah vstopi nazaj v dnevno yx.



In pove, da bi rada se qy pridružila. xy prvo misli da gre za šalo, in se zabava; a sama je prišla, brez

kake dodatne kolegice, te pa naj pride da še njo poseksamo. qy to pred vrati slisi, vstopi; Si res mislo?

xy malo nesigurno: Aha. qy napol skoči nanj, in ga začne lizat, medtem ko yx nadaljuje z igranjem na

trobento. celotna akcija je nato trajala še dobro uro pa pol.



xy in qy sta to definitivno to hotela ponovit, yx pa nekako ne na podlagi izmikanja ipd... Zakaj ne, neve nihče.



Sicer ni glupa izkušnja, je pa xtra.



xy in yx sta bila stara 22 in 20, qy pa 25 al 26 se ne spomnim točno. (xy je poznal qy mogoče en teden)
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
mater ste offtopic
10.gif




nima noben kake cudne izkusnje???

zdravnik, ti bi vrjetno znal kaj povedat...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
eto, eno za tebe....

dečvo si pripeljem domov, se lizarima pol ure, jo začnem slačit,...in ko ji začnem slačit hlačke, mi da kajlo ...

reče, NISEM ŠE PRIPRAVLJENA.....

da bi jo vstrelo
10.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Še zmerom bolje to, kot da bi ugotovil, da je ON. To je bilo ziher zato, ker si jo lizal samo pol ure, če bi jo eno uro, bi bila ŽE pripravljena. Izgleda, da si imel "dizel" tip ženske ... poznosegrevanje.girl



evil.gif




Noker
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
MalcomX, zakaj namesto x in y in še kere črke raje nisi vstavil imen, ker tole je kar mal nadležno, preden ugotoviš, kdo je kdo. Sej gre, ampak z imeni bi bilo lažje.

Noker
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Enkrat sem korenjaka "pičil" v napačno luknjico (ponesreči
evil.gif
, tak se je ustrašla.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:

Enkrat sem korenjaka "pičil" v napačno luknjico (ponesreči
evil.gif
, tak se je ustrašla.




Pri meni enkrat ena ni imela niti nič proti, jaz itak tut ne, pa jo vprasam, pač kak ji je blo všeč... Pa zvem da je prvič dala vstopit pri zadnjih vratih... "No ja, sej ni tak slabo, samo mam spredaj raje..."
 
Nazadnje urejeno: