GEN-I

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Jaz sem na MOLu točke zbiral, sem vsaj Nutello dobil zastonj vsakih 5000km. Ampak tudi oni sedaj spreminjajo sistem točk.
Cena elektrike bo v skladu s podražitvami cen surovin sedaj šla konkretno gor, tako da bodo vsi ukinjali razne ugodnosti.
Zapravite točke, še ene 10 dni imate časa, sam sem imel točk za 8 400g Nutel, gratis, potem sem pa malo otrokom potalal pa naš ima ene 4 še....

Če vam pike propadejo je no way, kaj rešiti, tako, da pokoristite, kasneje bo nov sistem PIK.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
1621312324751.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
To si imel slučajno srečo, da si naletel. Ponavadni je vedno v tistem obdobju, ko se stare točke brišejo (januarja). Pa lani so imeli izjemoma tudi jeseni. So pa vse te akcije časovno omejene.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Pazi! Če slučajno že zdaj koristiš te toče ( akcija Zveeti EE 10/15/20) imaš pri prekinitvi pogodbe, torej odhodu drugam pred potekom petih mesecev pogodbeno kazen in vračilo razlike med ceno s popustom in redno ceno.
Jaz moram biti še pri Petrolu do 31.7.
Ima pa GEN-I trenutno akcijsko ceno nižjo, kot jo ti dobiš, če koristiš Petrolove točke za 20% popust.

Petrol daj javi se, pa nam ponudi nekaj, da ostanemo vaši :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
108
20
18
Kje je to objavljeno? Koriščenje točk za znižanje elektrike ni vedno na voljo. Če trenutno ni, še ne pomeni, da je ukinjeno. Obvestila, da bi bilo ukinjeno pa nikjer ne najdem.

Spoštovani,

unovčevanje Zlatih točk za nižji račun elektrike ali zemeljskega plina je možno v sklopu akcijskih ponudb za nove ali obstoječe odjemalce, ki jih redno objavljamo na naši spletni strani. Če je akcija na voljo, lahko v njej svoje točke tako vedno zamenjate za popust ali za druge v akciji navedene ugodnosti, tudi ko za vas še velja vaš stari popust. Akcije pod imenom "Zvesti" so se nedavno iztekle, zato unovčevanje Zlatih točk v njih ni več mogoče. V tem trenutku sicer novih akcij ni, o vseh novostih pa vas bomo ažurno obveščali.

V primeru dodatnih vprašanj pa se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Samo Pečovnik
Trženje
Vodja - Rešitve za dom
Petrol d.d., Ljubljana
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Spoštovani,

unovčevanje Zlatih točk za nižji račun elektrike ali zemeljskega plina je možno v sklopu akcijskih ponudb za nove ali obstoječe odjemalce, ki jih redno objavljamo na naši spletni strani. Če je akcija na voljo, lahko v njej svoje točke tako vedno zamenjate za popust ali za druge v akciji navedene ugodnosti, tudi ko za vas še velja vaš stari popust. Akcije pod imenom "Zvesti" so se nedavno iztekle, zato unovčevanje Zlatih točk v njih ni več mogoče. V tem trenutku sicer novih akcij ni, o vseh novostih pa vas bomo ažurno obveščali.

V primeru dodatnih vprašanj pa se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Samo Pečovnik
Trženje
Vodja - Rešitve za dom
Petrol d.d., Ljubljana


By by Petrol ... jaz se selim na ECE za 1 leto
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Glede na cene po 01.06.2021 na Petrolu ko mi poteče popust :

Cena brez DDV redni cenik :
VT (€/kWh) 0,06975
MT (€/kWh) 0,04955

Cena na ECE za 12 mes
Cena brez DDV
VT (€/kWh) 0,05999
MT (€/kWh) 0,04299