GEN-I

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Vidim ja. No če mi ne paše, lahko grem.drugam.
Pa ne bom šel,imam še pike za ponucat. 30% skonto, je potem VT manj kot 5c in MT 3,5C.
Je kdo cenejši?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Evo, lih hotu vnovčit 4500 pik pa jih bom k.. Imam toplotno črpalko in pri porabi 14-15k kw ni zajebancije.

Nižjo tarifo so podražil za 37%, bravo res. Teh 5 mesecev mi je realno "lih dobrih 10% popusta" tako da bomo šli zgled nazaj na Geni, čeprav je elektro energija par promilov cenejša. Ampak res za min.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
konec marca potece vezava za elektriko pri petrolu. kje je zdaj dobra cena? imam samo 1500 petrolovih pik ... pa se to se bo treba pregovarjat, ker so mi jih konec leta pobrisali :)

gen-i ze dolgo ni vec najugodnejsi. kam zdaj?
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
konec marca potece vezava za elektriko pri petrolu. kje je zdaj dobra cena? imam samo 1500 petrolovih pik ... pa se to se bo treba pregovarjat, ker so mi jih konec leta pobrisali :)

gen-i ze dolgo ni vec najugodnejsi. kam zdaj?

Spoštovani,

kot obstoječ odjemalec si lahko račun za Petrol Elektriko znižate vsakih 5 mesecev z unovčenjem Zlatih točk, ki jih pridobite s plačevanjem računov za elektriko ali nakupi na Petrolu. Višina akcijske cene je odvisna od števila zbranih Zlatih točk. Svoje stanje lahko preprosto in vedno preverite v mobilni aplikaciji Moj Petrol ali spletnem portalu Moj Petrol, kjer točke tudi unovčite.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas vedno obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Spoštovani,

kot obstoječ odjemalec si lahko račun za Petrol Elektriko znižate vsakih 5 mesecev z unovčenjem Zlatih točk, ki jih pridobite s plačevanjem računov za elektriko ali nakupi na Petrolu. Višina akcijske cene je odvisna od števila zbranih Zlatih točk. Svoje stanje lahko preprosto in vedno preverite v mobilni aplikaciji Moj Petrol ali spletnem portalu Moj Petrol, kjer točke tudi unovčite.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas vedno obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d.

pozdrav. ce hocem zadrzati dobro ceno, moram v 5-ih mesecih zbrati okoli 1500 pik oz zapraviti pri vas 1500eur. ce se tock ne uposteva, gre cena elektrike z 81,5 na 93eur. pri gen-i ne rabim tock da dobim racun v visini 83eur ...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
u 3pm nej grejo s tem nadomestilom. Bodo pač izgubili kakega naročnika...

"Nadomestilo uvajamo za pokritje dela stroškov, ki jih imamo z dobavo električne energije" - LOL
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Naj uvedejo sledeče opcije: naveden račun 2,43€; elektronski račun 1,21€; nočem/ne rabim računa: 0,00€

Drugače mi je pa ta postavka čudna u božju meter....oni so dolžni izstavit račun....a v trgovini, ko naberete košatico in ko dobite končni znesek, plačate še printanje računa?
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
866
2
18
Temu se reče iskanje oziroma umetno delanje stroškov.
Ni mi všeč, a zaenkrat ne najdem cenejšega ponudnika.
Če se ne motim, naj me kdo popravi, je GEN-i državna firma, tako da !!!!!!
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Jaz sem naredil akcija jesen - ni bilo ceneje drugje....

zdaj ni videti da bi imeli kako akcijo...

link
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Sem razmišljal, ali jim lahko kor fizična oseba (pa ne samo geni, vsem ki se grejo "stroške" z računi) zaračuna stroške zaradi plačevanja računov? Vkalkuliraš stroške spletne banke, plačila položnice, bencina, če plačuješ na pošti ipd... :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Tudi geni korigira cenik
 

Priponke

  • IMG_20200228_080503.jpg
    IMG_20200228_080503.jpg
    327,9 KB · Ogledi: 154

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
pozdrav. ce hocem zadrzati dobro ceno, moram v 5-ih mesecih zbrati okoli 1500 pik oz zapraviti pri vas 1500eur. ce se tock ne uposteva, gre cena elektrike z 81,5 na 93eur. pri gen-i ne rabim tock da dobim racun v visini 83eur ...


Spoštovani,

popusti, ki ste jih obstoječi odjemalci Petrol Elektrike in Zemeljskega plina koristili v mesecu januarju, se bodo obračunavali še po rednem ceniku, ki je bil v veljavi pred 1. februarjem 2020. Tako boste odjemalci upravičeni do konkurenčnih oziroma ugodnih cen električne energije in/ali zemeljskega plina. Prav tako je lestvica popustov z Zlatimi točkami za obstoječe in nove odjemalce na voljo skozi celo leto. Zlate točke lahko odjemalci zbirate skozi celo leto, ne le z nakupi na Petrolovih servisih, temveč tudi s točenjem goriva, plačevanjem računov za elektriko, pranjem avtomobila, nakupom vstopnic za koncerte itd. Tako tudi brez dodatne porabe kupci lahko zberete ustrezno količino točk in koristite začetne vrednosti popustov. Imate pa seveda tudi možnost zbiranja Zlatih točk z družino in prijatelji.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas vedno obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Saša Rozman
Trženje
Petrol d.d.
 
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
..bale vas točke, dajte takšne cene kot jih ima GEN-I in boste imeli dosti odjemalcev, do takrat pa ...bite ;)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
..bale vas točke, dajte takšne cene kot jih ima GEN-I in boste imeli dosti odjemalcev, do takrat pa ...bite ;)
Vsi imajo tak način, da če ne slediš redno njihovim akcijam, zbiraš in vnovčuješ točke, te vržejo na napihnjeno redno tarifo, da samo v enem mesecu izgubiš ves prihranek za par mesecev porabe.
Na tak način nategnejo tričetrt folka, ko jim predstavijo akcijsko ceno, folk pa potem pozabi ali ne ve, da je potrebno podaljševati te akcije, pa zbirati točke. Potem pa lep čas preplačujejo dobavo ...