GEN-I

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Dober si, da jim zaupaš, sam po kolapsu z njihovo nafto, le te ne tankam več v svoj avto.......
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
O takem, da se ti nafta z bio dodatki sesiri v rezervoarju in naredi velike probleme avtu, Petrol pa reče, dokaži, da je naša nafta kriva, mi trdino, da ni, torej lahko nas tožiš, priznamo nič, kljub računu.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Pbutec
Vsakič moraš na Petrolu njihovo kartico ven vlect iz denarnice.
To je se najbolj smotano. Pa potem enkrat na 5? Mesecev klicati na Petrol. Sicer dobiš tudi tu redno ceno.

Spoštovani,

koriščenje Zlatih točk za popust na električno energijo ali zemeljski plin lahko opravite s klicem na brezplačno številko 080 22 66 ali na spletnem portalu Moj Petrol. Na slednjem lahko kadarkoli in kjerkoli pregledate svoje finančno poslovanje in ugodnosti na svoji Petrol klub kartic ter jih koristite le z nekaj kliki in brez podpisovanja dokumentov.

Zlate točke na vaši Petrol klub kartici zbirate tako z nakupi goriva in drugih izdelkov na naših prodajnih mestih, kakor tudi s samim plačevanjem računov za ostale energente (elektrika, zemeljski plin).

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Teja Hafner Kunšič
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.503
997
113
A je kje na Gen-i-jevem PDF računu QR koda, ki jo lahko poskeniram za predizpolnjeno položnico v appu od banke? Poskušam skenirati tist kvadratek desno zgoraj, ampak se nič ne zgodi.

Update: Po ponovnem poskusu in zoom 150% na PDF dokumentu je tokrat šlo - tisti kvadratek je taprava koda.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
A je kje na Gen-i-jevem PDF računu QR koda, ki jo lahko poskeniram za predizpolnjeno položnico v appu od banke? Poskušam skenirati tist kvadratek desno zgoraj, ampak se nič ne zgodi.

Update: Po ponovnem poskusu in zoom 150% na PDF dokumentu je tokrat šlo - tisti kvadratek je taprava koda.
Pri meni deluje preko aplikacije Delavske hranilnice.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
A je kje na Gen-i-jevem PDF računu QR koda, ki jo lahko poskeniram za predizpolnjeno položnico v appu od banke? Poskušam skenirati tist kvadratek desno zgoraj, ampak se nič ne zgodi.

Update: Po ponovnem poskusu in zoom 150% na PDF dokumentu je tokrat šlo - tisti kvadratek je taprava koda.

Zoom pomaga ja :)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.878
5.147
113
O takem, da se ti nafta z bio dodatki sesiri v rezervoarju in naredi velike probleme avtu, Petrol pa reče, dokaži, da je naša nafta kriva, mi trdino, da ni, torej lahko nas tožiš, priznamo nič, kljub računu.
Kaj pa ko se tak kolaps zgodi na avtih uvoženih iz francije in nemčije (nafta še iz prejpne države). Fak kaj pa to? Je tudi petrol kriv
 
22. jul 2007
12.805
1.318
113
123
P
Spoštovani,

koriščenje Zlatih točk za popust na električno energijo ali zemeljski plin lahko opravite s klicem na brezplačno številko 080 22 66 ali na spletnem portalu Moj Petrol. Na slednjem lahko kadarkoli in kjerkoli pregledate svoje finančno poslovanje in ugodnosti na svoji Petrol klub kartic ter jih koristite le z nekaj kliki in brez podpisovanja dokumentov.

Zlate točke na vaši Petrol klub kartici zbirate tako z nakupi goriva in drugih izdelkov na naših prodajnih mestih, kakor tudi s samim plačevanjem računov za ostale energente (elektrika, zemeljski plin).

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Teja Hafner Kunšič
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana
Petrol obračunava fizične položnice, ampak to ne bo dolgo ostalo samo pri fizičnih, ampak tako tako kot pri GEN-I;)
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Kako racunate ceno elektrike? Kar vse skupaj / kWh ali ure po ceniku + omreznino?
Namrec razlika je ce porabis 100 ur ali 1000.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Saj orisparas lahko samo pri ceni elektrike. Vse ostalo je enako, razen če greš na svohnej varovalke. Ampak to pa spet ni odvisno komu plačuješ elektriko, ker itak to pokasira operater
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
Novi paketi, čas za menjavo paketa le do 22.12.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman